Back button

„Aasta uustulija 2020“ on Liis Järvamägi

Esmakordselt valisime Unistuste Päevas kõikidest tiimidest „Aasta uustulija“ ning Liis Järvamägi on üks viiest laureaadist, kes on lühikese ajaga jäänud silma oma initsiatiivikuse ja aktiivsusega.

Liis liitus meie fondiga möödunud, 2020. aastal ning on selle lühikese aja jooksul andnud märkimisväärse panuse nii Lõuna-Eesti kui Ida-Viru tiimi. Meeskonnakaaslased iseloomustavad Liisi nii: „Tõeliselt äge ja tegus vabatahtlik, kes on lühikese ajaga panustanud mitmesse projekti. Liisi kohta võib öelda, et ta saab kõigega hakkama ja jõuab igale poole, vabanduste asemel pakub ta alati lahendusi. Tema jaoks pole probleem osaleda Lõuna-Eesti heategevuslikul kodukohvikute päeval või korraldada unistuste päev Ida-Viru lapsele.”

Liis avab peagi Lääne-Virumaal oma kombuchatalu

Liis sai suurepäraselt hakkama ka oma kõige esimese unistuste päeva korraldamisega. Ta oli korraldustiimi projektijuhi parem käsi ning ilma varasema kogemuseta perega kohtumisel oli ta kohe kaasas, kõik läks väga ilusti. Tiimikaaslased lisavad: “Liis on jõudnud fondi tegevustes olla nii Tallinnas koolitusel, Tartus koosolekutel ja kodukohvikute päeval kui kohtuda peredega läbi veebi. Tubli ja leidlik ning lubadustest kinnipidav inimene.”

Liis on põllumajandusinseneri hariduse ja mitme kirega ettevõtja, kes praegu õpib jooga õpetajaks ning innustab ettevõtluse teemadel noori. Liis räägib: “Mu eesmärgiks on ise elada ja aidata teistel elada oma elu võimalikult huvitavalt ja mitmekülgselt. Teen teistele seda, mida tahan, et mulle tehtaks. Naudin isetegemist ning elu avastamist. Põhitegevuseks on käsitöö-kombucha tootmine ja peagi avan Lääne-Virumaal kombuchatalu.” Seega, kui satute suvel Lääne-Virumaale, siis parim kombucha tuleb meie vabatahtlikult, Liis Järvamägilt!

Aitäh Liis, et aitad laste unistustel täituda ja oled koos meiega! Palju õnne tunnustuse puhul!

Liitu meie uudiskirjaga