Back button

Aita unistustel täituda, tule PÜSIANNETAJAKS!

Annetamistalgutel, mis toimuvad tänavu 30. novembril, kutsub Minu Unistuste Päev kõiki eraisikuid ja ettevõtteid hakkama fondi püsiannetajaks, sest unistuste täitumisel on positiivne tervendav jõud.

Sel aastal on meil Annetamistalgutel kaks suurt eesmärki: soovime kasvatada eraisikutest püsiannetajate hulka 500 inimeseni ning koguda ettevõtete annetustena 10 000 eurot.

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi räägib: „Ajad on keerulised ning jooksva aasta miinus on hetkel üle 35 000 euro. Oleme pidanud kasutusele võtma varasemate aastate reservid. Koroonakriisis on paljud inimesed saanud oma nahal tunda kui oluliselt mõjutab igapäevast toimetulekut vaimne tervis ja tasakaal. Raskelt haiged lapsed ning vanemad elavad aga pidevas stressiolukorras, kus lisaks koroonale ja muudele igapäevastele väljakutsetele on suur mure lapse tervise pärast. Nad vajavad emotsionaalset tuge, et eluraskustega toime tulla.“

Meil on hetkel 92 eraisikust püsiannetajat ning soovime, et Annetamistalgutega kasvaks see number vähemalt 500-ni. Kui igaüks panustab igal kuul natuke, saab sellest aasta peale kokku juba päris suur summa. Hea inimene, aita meil täita raskelt haigete laste unistusi, sest sinu annetusest sõltub otseselt, kas saame oma tegevust jätkata senisel kujul.

Hea ettevõte! Tule Minu Unistuste Päeva püsiannetajaks ja liitu paljude teiste ettevõtetega, kes toetavad haigete laste unistuste täitumist nii rahaliselt kui oma toodete ja teenustega. Sel aastal on meil eesmärk koguda Annetamistalgutega 10 000 eurot. Tarbetute jõulukinkide ja suurte pidude asemel suuna see raha raskelt haigete laste unistuste täitumisse. Nii saate koos oma kollektiivi, koostööpartnerite ja klientidega osa headusest, mida aitate üheskoos luua. See headuse tunne aitab tegelikult emotsionaalselt tervendada kõiki osalisi, ka teid ennast ja seda on praegusel ajal paljudele vaja.

Anname üheskoos unistustele tiivad ja kingime väärtuslikke hetki, mis jäävad!

Tee oma heategu siin:

Heategevusfond Minu Unistuste Päev aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Meie missioon on pakkuda emotsionaalset tuge lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest ning nende lähedastele, kes on hindamatuks toeks oma vapratele kangelastele. Käesoleval suvel täitus fondil kümnes tegevusaasta.

Liitu meie uudiskirjaga