Back button

Aitan Eestit on Unistuste Päeva suurtoetaja

Aitan Eestit MTÜ annetas selle aasta teises voorus Minu Unistuste Päevale 9500 eurot, mille eest saame täita mitu personaalset unistuste päeva ja fondi ühist üritust.

Näiteks toetas Aitan Eestit rahaliselt Minu Unistuste Päeva suurimat ja oodatuimat perepäeva, mis toimus sel aastal Audentese spordihallis. Esindatud olid tennise, vehklemise, korvpalli, judo, jalgpalli ja akrobaatika spordialad. Üritus kulmineerus nublu ja Gameboy Tetrise kontserdiga. Osavõtt oli kõigi aegade suurim ning kohal oli üle 300 inimese, mis näitab, et sellised üritused on väga vajalikud ja oodatud.

Lisaks oleme Aitan Eestit toetuse eest täitnud Minni Loreeni, Kerdi ja Stefani personaalsed unistuste päevad, korraldanud tantsulise perepäeva Downi Sündroomi Ühingu lastele, tänuürituse fondi vabatahtlikele Prangli saarel ning viinud koostöös Milttoniga läbi Minu Unistuste Päeva strateegiapäeva.

“Tänan siiralt Aitan Eestit usalduse ja toetuse eest. Lisaks ühiselt elluviidud unistustele oleme saanud tunnustada ka fondi vabatahtlikke ning panustada Minu Unistuste Päeva jätkusuutlikku arengusse. Mõlemad on meie jaoks elulise tähtsusega, et saaksime üldse tegutseda, hoida oma inimesi ning pakkuda emotsionaalset tuge fondi sihtrühma lastele ja nende lähedastele,” sõnab Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi.

Käesoleva aasta alguses toetas Aitan Eestit Minu Unistuste Päeva lisaks 7000 euroga ning praeguseks hetkeks on kogusumma kokku 16 500 eurot, mis teeb Aitan Eestist ühe meie suurima toetaja.

Aitan Eestit missioon on muuta heategevus läbi püsiannetuste Eestis populaarsemaks, efektiivsemaks ja mõjusamaks – aitame inimestel aidata teisi.

Liitu meie uudiskirjaga