Back button

Babyluv annab unistuste täitumisele hoogu juurde

Põhjala tehase imeliste asukate sekka on ennast mõnusalt sisse seadnud avar ning maitsekalt sisustatud Babyluv stuudiopood. Selle üks asutajatest on fondi kunagine vabatahtlik Carina Vantsi, kelle eestvedamisel tekkis idee pakkuda Babyluvi klientidele võimalus teha nii kohapeal poodeldes kui ka e-poes oste sooritades annetus Minu Unistuste Päevale.

“Meil on suurim hea meel alustada koostööd Minu Unistuste Päevaga. Olles ka ise selle imelise ettevõtmisega selle algusaastatel vabatahtlikuna seotud, teeb mulle suurimat rõõmu, et saame nüüd Babyluviga laste unistuste täitumisele kaasa aidata,” sõnab Carina ning lisab: „Meie kliendid on juba annetamisvõimalust märganud ning kasutavad seda aktiivselt.“

Heateo tegemine on väga lihtne:

  • E-poes ostukorvi tasudes vali endale meelepärane % ostusummast, mida soovid annetada.
  • Stuudios shopates poeta toetus kassa juures olevasse annetuskasti.

Aasta lõpus loeme toetuse kokku ning Babyluv teeb annetuse Minu Unistuste Päevale, et saaksime ellu viia mõne raskelt või krooniliselt haige lapse unistuse.

Babyluv on 2018. aastal asutatud Eesti pereettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete laste esmatarbekaupade ja mänguasjade pakkumisele suurepärastelt kaubamärkidelt üle kogu maailma. Vaata lähemalt www.babyluv.ee.

Aitäh Babyluv, et annate unistuste täitumisele hoogu juurde!

Liitu meie uudiskirjaga