Back button

Finantsteenus Perfi laseb igakuiseid arveid makstes heategevuseks annetada

Värskelt Eesti turule jõudnud finantsteenusega Perfi saab oma rahaasjade korras hoidmise kõrvalt mugavalt südamelähedasi ettevõtmisi toetada. Perfi keskkonnaga on ühinenud mitmed erinevad heategevusorganisatsioonid, teiste seas ka Heategevusfond Minu Unistuste Päev, kelle käekäiku saab otse platvormil ühekordse või püsiannetusega toetada. 

,,Meil on suur rõõm teha koostööd Eesti heategevusorganisatsioonidega ning omalt poolt kaasa aidata nende eesmärkide saavutamisele. Meie eesmärgiks on teha rahaasjade haldamine inimeste jaoks võimalikult lihtsaks ning lisaks arvete maksmisele soovisime teha ka annetamise mugavamaks,” sõnab Perfi tegevjuht Taavi Mägi.

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuhi Kristiina Gabor-Mägi sõnul on sihtrühma laste vaimse tervise toetamine olulise tähtsusega nende ravis. „Lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest on positiivsete elamuste kogemine läbi oma südamesoovide täitumiste jõudu andev ning aitab toime tulla haigusest tingitud väljakutsetega. Üheskoos saame inspireerida lapsi unistama ning kinkida nende unistustele tiivad,“ sõnab Gabor-Mägi.

Annetuse saab Perfi kodulehel igakuiste arvete maksmise ajal teha kõigest paari nupuvajutusega. Platvormil on võimalik mugavalt valida nii heategevusühing, kelle missioon on kõige südamelähedasem kui ka soovitud annetuse summa, mille võib teha kas ühekordse või püsitoetusena. 

Täna saab Perfi platvormil toetada nelja erinevat organisatsiooni: SA Heategevusfondi Minu Unistuste Päev, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi, SA Kadunud ja Varjupaikade MTÜ-d.

Perfi on arvete haldamise platvorm, mis koondab kõik kulutused kokku, et iga kuu jääks mugavalt tasuda vaid üks arve. Perfi teenuseid saavad kasutada nii era- kui ka ärikliendid. Kõikidele uutele liitujatele on teenus esimesed 3 kuud tasuta.

Perfi kuulub Aktiva Finance Group kontserni. Aktiva Finance Group ettevõtteid ühendab missioon muuta klientide elu paremaks luues uuenduslikke, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid finantsteenuseid. Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ettevõtetes töötab ligi 200 inimest, kes on pühendunud finantsinfrastruktuuri arendamisele.

Liitu meie uudiskirjaga