Back button

JCI Estonia presidendiball inspireerib unistama.

JCI Estonia heategevuslik presidendiball on aasta tippsündmus, mille raames antakse üle regaalid organisatsiooni uutele presidentidele ning sel aastal on ürituse teemaks unistused.

Eesmärgiks on tuua unistuste võlu, tähtsus ja jõud kõikide JCI liikmete-, koostööparterite- ja organisatsiooni jälgijateni. Kutsuda inimesi kaasa aitama iseenda ja teiste unistuste täitumisele.

JCI Tallinna esindaja Liisi Jantra räägib: “Usume, et unistustel on jõud, mis kannab meid ka raskematel hetkedel edasi ning loob meile positiivseid emotsioone juurde. Heategevuslikku balli korraldame JCI-s kolmandat aastat ja selle aasta organisatsiooniks valisime SA Heategevusfondi Minu Unistuste Päev. Aidates kaasa laste unistuste täitumisele, soovime luua neile juurde positiivseid kogemusi, mis annaks neile jõudu ja motivatsiooni enda olukorras hakkama saada ning edasi unistada.”

Minu Unistuste Päevale kogutakse raha heategevusliku loosi ja “Unistuste kalendri” müügiga. Ball toimub 4. detsembril Tallinna Botaanikaaias.

Junior Chamber International (JCI) on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, kuhu kuuluvad 18-40 aasta vanused aktiivsed inimesed ja seda 115. maailma riigis. Organisatsioon sai alguse rohkem kui 100 aastat tagasi ning Eestis on aktiivselt tegutsetud juba 32 aastat. Eestis on 200 aktiivset liiget ja tegutsetakse Tallinnas, Tartus, Raplas, Rakveres, Haapsalus ja Viljandimaal. 

JCI missioon on pakkuda arenguvõimalusi, mis innustavad noori inimesi positiivset muutust looma. Organisatsiooni südameks on traditsioonid, väärtused ja inimesed. Rohkem saab uurida siit: https://www.jci.ee/jci/

Liitu meie uudiskirjaga