Back button

 “Kaasav ja arvestav protsesside ning muudatuste juhtimine”

13. mai toimus koolitus “Kaasav ja arvestav protsesside ning muudatuste juhtimine”.

Tegemist oli juba teise koolitusega meie koostööpartneritele mille viisime läbi tandemis MTÜ Rua Crew-ga  tänutäheks selle eest, et just meie head pikaajalised koostööpartnerid aitavad  tuua rõõmu ja täita haigete laste unistusi.

Koolitusel tutvustasime võimalusi, kuidas kaasata organisatsioonis töötavaid inimesi nii koosolekutel kui ka muudatuste eel. Lähtudes sellest, et Igaüks organisatsioonis on olulise rolli kandja, tähtis on anda kõigile hääl ja võimaluse olla kaasatud. Mida tugevam on kollektiivi omavaheline kontakt ja suhe, seda paremad on ettevõtte tulemused. Selleks, et tugev kontakt ja suhe saaks tekkida, tuleb teadlikult aega investeerida ja tegevusi eesmärgistada.  Koolitus andis praktilisi näpunäiteid, kuidas muuta olulised protsessid inimestele lihtsamaks ja jõuda oma töötajate tegelike vajadusteni. 

Soovime veelkord tänada kõiki meie koostööpartnereid, kes toetavad meid meie missioni täitmisel! Loodame, et koolitusel õpitu aiatab tõsta nii juhtide kui ka töötajate rahulolu ning ühiselt eesmärkide poole liikuda. 

Suur aitäh Ibis Hotellile, kes meid enda juures taaskord lahkelt võõrustas! 

Liitu meie uudiskirjaga