Back button

Külasta Gunnar Toomemetsa fotonäitust “Taasavastatud”

Tartu Ülikooli raamatukogus on avatud Gunnar Toomemetsa loodusfotode näitus “Taasavastatud”, kus on väljas kümne aasta jooksul tehtud fotod Eestimaa kaunist loodusest. Fotonäituse lõppedes toimub tööde müük ning osa saadud tulust läheb annetuseks Minu Unistuste Päeva Tartu meeskonnale.

Fotonäituse eesmärk on luua positiivseid emotsioone läbi Eesti looduse ilu erinevatel aastaaegadel. “Minu soov on näidata, et looduse ja ilu hetked on meie lähedal,” sõnab Toomemets. Näituse fookuses on loodus, mis möödunud aasta erilisel perioodil paljude jaoks lähemale tuli.  

Heategevusfond Minu Unistuste Päev jäi Toomemetsale silma juba mitu aastat tagasi ning ta on jälginud meie tegemisi siiani. “Väga tänuväärne ja vajalik on teie tegevus perede suunas, kelle igapäeva mõjutab lähedase haigus. Olen näinud ise unistuste päevadel osalenuna neid positiivseid emotsioone, mida loote lastele, kes seda enim vajavad, et oma haigusest üle olla,” räägib Toomemets. 

Gunnar Toomemetsa loodusfotode näitus “Taasavastatud” on kavandatud rändnäitusena, mille lõppedes toimub tööde müük ning osa tulust soovib autor annetada Minu Unistuste Päeva Tartu meeskonnale. “Hea meel on vaadata kuidas teie fondi Tartu meeskond on saanud hoo sisse. Soov on neid aidata, et Lõuna-Eesti abivajajad saaks veelgi rohkem teie fondist kuulda,” lisab Toomemets. 

Fotonäitust “Taasavastatud” saab vaadata Tartu Ülikooli raamatukogu 2. korrusel veebruari lõpuni.

Liitu meie uudiskirjaga