Back button

Kuldre Kooli heategu

Kuldre Kool tähistas oktoobris õiglase kaubanduse kuud. Muude tegevuste hulgas viisid nad läbi ka heategevusliku kohviku, mille tulu annetati Minu Unistuste Päevale.

Heategevuslik kohvik toimus 11. oktoobril. Päeval oli kohvik õpilastele ja õhtul lastevanemate üldkoosolekul osalevatele lapsevanematele. Müügiga teeniti kokku 160 eurot. 

„Märkasime üleskutset „Lapselt lapsele“ ning otsustasime, et soovime anda oma panuse ja toetada neid lapsi, kellel on raske. Just sõnum – lapselt lapsele oli see, mis meie kooli õpilasi ja ka õpetajaid kõnetas. Kohvikusse panustasid nii Kuldre Kooli õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad,“ selgitas Kuldre Kooli õpetaja.  

“HEATEGU LAPSELT LAPSELE” eesmärk on innustada järeltulevat põlvkonda juba varajasest lapsepõlvest märkama ja aitama neid, kes vajavad meie abi. Kutsume üles kõiki koole ja lasteaedu üle Eesti heategusid koguma ning toetama Minu Unistuste Päeva, et saaksime ellu viia raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi. Lisainfot leiad meie kodulehelt.

Liitu meie uudiskirjaga