Back button

Kuressaare Tänavafestivalil koguti annetusi Saaremaa perepäevaks

Mai lõpus toimus Kuressaare Tänavafestival ning heategevusliku oksjoni ja annetustega kogunes 1581 eurot, mille suuname Saaremaa erivajadustega laste perepäeva korraldamiseks.

Kuressaare Tänavafestival tõi kokku külalisi nii saartelt kui mandrilt, programm oli sisukas ja tegevusi palju. Eriti tore oli see, et terve päev sai QR koodi skaneerides teha annetusi ning õhtul toimus Genka ja Paul Oja kontsert, mille ajal korraldati heategevuslik oksjon. Kogusumma oli fantastiline – 1581 eurot. “Oli see aga söit! Ilm läks kontserdi ajal nii soojaks ja ilusaks ning tegi tuju köigil heaks ja lahkeks,” räägib festivali üks korraldajatest Kristi Kirss.

Enampakkumisele läksid:

  • Valmar Voolaiu fotolõuend “Kalad” 300€
  • Eike Malva Illustrations & wall art paaris moejoonistused 550€
  • Uhke kuivatatud särgedest kee 400€
  • Koit Toome autogrammiga suitsupakk aastakümnete tagant 240€
  • Lisaks eraisikute annetused 91€

Suur aitäh armas Saaremaa ja Kuressaare Tänavafestivali korraldajad, osalejad, annetajad ning kõik need, kes oksjonile oma asjad välja panid. Saaremaa erivajadustega laste perepäev toimub juuli keskel Tehumardil ning Unistuste Päeva vabatahtlikud on asunud seda juba korraldama. Anname kindlasti tagasisidet koos piltidega peale ürituse toimumist meie kanalites.

Fotod: Valmar Voolaid

Liitu meie uudiskirjaga