Back button

Lõuna-Eesti tiimi “Aasta tegija” Kadri Kristelle Karu

Sel aastal pälvis Lõuna-Eesti tiimi „Aasta tegija” tunnustuse Kadri Kristelle Karu.

„Laste unistuste täitmine on üks imelisemaid kogemusi. Emotsionaalselt annab see endale vähemalt sama palju tagasi kui välja andes,“ põhjendab Kadri Kristelle, mis teda juba pikka aega meie Tartu tiimis hoidnud on. „Nii mõnigi kord oleme tiimiga alguses olnud veidi nõutud Unistuste Päeva sisu osas, sest soov on ju luua igati meeldejääv ja lapse võimalikke ootusi kuhjaga ületav päev, kuid koos luues oleme alati eesmärgi täitnud – õnnelik ja naeratav säravate silmadega päevakangelane ja tema  rahulolev pere on suurimaks tänuks ning innustanud üha jätkama, et veelgi rohkematele lastele rõõmu tuua,“ kirjeldab ta vabatahtliku töö suurimaid rõõme.

Unistuste Päeva tiimikaaslased kirjeldavad Kadri Kristellet kui erakordselt tegusat naist, kelle jaoks pole ükski takistus ületamatu. „Kui tema on tiimis, siis on Unistuste Päev raudselt mitmekesine ja täis toredaid üllatusi. Alati positiivne ja leiab hea kontakti perega. Alati särasilmne ning kõigele on lahendus olemas. Mõtleb suurelt ja viib ka ellu, tõmmates teised samuti kaasa.”

Igapäevaelus on Kadri Kristelle enda sõnul Hunt Kriimsilm mitme ametiga: „Toimetan investeeringutega, kinnisvaraga ning tervise maailmas. Samuti on mõned vahvad vabatahtlikud projektid lisaks veel. Minu filosoofia on, et elu on nautimiseks ning elamine ongi minu hobi kogu selle värvikirevuses ja mitmekesisuses,“ võtab naine kokku ja tuletab veel meelde ühe olulise põhitõe: „Täites enda tassi, on meil ka, mida jagada teistega!“

Tiimi tegija on vabatahtlik, kes teeb kõike ja jõuab kõikjale. Ta ei pruugi tegutseda eesrindel, kuid tema tugi taustajõuna on tuntav ning asendamatu. „Aasta tegija” on vabatahtlik, keda saab usaldada ning kes on oma nõu ja jõuga vajadusel olemas.

Aitäh, Kadri Kristelle, Unistuste Päeva lastele pühendatud aja eest!

Kadri Kristelle Karu. Foto: Aivar Pärtel

Liitu meie uudiskirjaga