Back button

Minu Unistuste Päeva meenete kataloog

Otsid kingiideid? Meil on lahendus, mis teeb südame soojaks nii kingi tegijal kui ka selle saajal!

Unistuste Päeva sõpradele mõeldes oleme kokku pannud fondi meenete kataloogi, kust leiad mitmeid hoole ja armastusega disainitud ehteid meie healt koostööpartnerilt KUMA Design`lt, rõõmsates värvides meeneid ning ka unistuste päeva lapse Carmen Sofia Kivi poolt kirjutatud raamatu „Unistuste Päev“. Pea oma sõpra, pereliiget või head kolleegi meeles heategevusliku kingiga, mis aitab täita raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi ning aitab tuua nende ellu rõõmu ja ilusaid hetki! Unistus teeb imet!

Meenete tellimiseks kirjuta tellimused@minuunistustepaev.ee. Tellimusse lisa oma ees- ja perekonnanimi, ettevõtte andmed, e-post, telefoninumber, meene nimetus ning kogus. Tellimuste keskmine tarneaeg on 2 nädalat. Suuremate tellimuste puhul võivad tarne tähtajad pikeneda.

Suur tänu kõigile, kes aitasid kaasa Minu Unistuste Päeva meenete kataloogi ilmumisele!

Fotograaf Helen Tulp, kujundaja Elis Mets, Meigimaffia meikarid, Carmen Sofia Kivi foto autor Gunnar Toomemets, tegevuskaartide illustraator Helena Veike ja kujundaja Kaili Kalle, keeletoimetajad Mari Skuin, Piret Eesmaa, KUMA Design, Helios Kirjastus, illustratsioonide autor Kadi Rometit, VM Disain, modellid ja HMUP-i vabatahtlikud Moonika Teas, Kati Siilbek, Aljona Šatalova, Ken Tiivel, Reelika Paart.

Tutvu meenete, nende hindade ja tarnetingimustega lähemalt Minu Unistuste Päeva kataloogist.

Liitu meie uudiskirjaga