Back button

Paide Rally täitis Rasmuse pikaaegse unistuse!

Rasmus on muhe sell, kellele korraldasime unistuste päeva juba päris mitu aastat tagasi. Ägedaid elamusi jagus toona kuhjaga, kuid üks suur unistus jäi siiski oma aega ootama.

Nimelt oli Rasmuse südamesooviks sõita päris ehtsa ralliautoga, kihutada kruusateedel ning tunda adrenaliinilaengut, mis valdab rallisõitjaid, kui nad sirgel gaasi põhja vajutavad või külg ees kurve võtavad. Just sellise võimsa kogemuse pakkus Rasmusele Paide Rally.

Poiss sai kihutada 6,7 km lõigul, millel hakkavad peagi oma testsõite tegema ka need ralliekipaažid, kes 25.-26. augustil Humus Paide Rallyl võistlevad. Ralli korraldajate sõnul olid nad Rasmuse tulekust väga elevil ja kogu meeskonnal oli südamest hea meel aidata kaasa noormehe unistuse täitumisele.

Aitäh, piloot Romet Jürgenson ning kaardilugeja Siim Oja, et tutvustasite Rasmusele põnevat rallimaailma! Rasmus tänab vinge sõiduelamuse eest kaaspiloodina ning unistab juba sellest, et ühel ilusal päeval saaks ka ise rooli istuda. J Meie aga hoiame kogu Paide Rally tiimiga pöialt, et see kogemus viis Rasmust veelgi rohkem rallile lähemale ja mine sa tea, millise suure ja huvitava teekonna algus see oli.

Humus Paide Rally rõõmustab taas kõiki autospordi- ja rallisõpru 25. ja 26. augustil Järvamaa teedel. Uuri lähemalt: https://paiderally.ee/

Fotod: Minu Unistuste Päev, Kaspar Pokk ja Marcus Heinla

Liitu meie uudiskirjaga