Back button

Raadi lasteaia heategu

29. septembril toimus Raadi Lasteaias Ripsik juba traditsiooniks saanud lustlik Mihklipäevalaat. 

Väikeste ja suurte laadakülaliste üllatuseks olid kohal vahvad tegelased – Raadi rebased, kes lasteaia hoovialal ja ümbruses seiklemas käivad, ja taluloomad, keda sai paitada ning toita. Meeleolu aitas luua pillimees ning avatud oli vahva näitus. 

Laadalisi rõõmustasid sel aastal kõigi 12 rühma müügiletid, mis olid rikkalikult kaetud sügiseste saaduste, hoidiste, küpsetiste ning muu hea ja paremaga.

Nii nagu ka eelnevatel aastatel, oodati sel aastal põnevusega heategevuslikku õnneloosi. Sel aastal sai iga loosis osaleja keerutada loosiratast ning valida meelepärase õnnenumbri, et auhinda lunastada.

Õnneloosi tulu oli sel aastal 400 eurot. Raadi lasteaed Ripsik annetas taaskord õnneloosist saadud tulu Minu Unistuste Päevale, kuna nad soovivad rõõmustada haiglaravil olevaid lapsi ning anda oma väike panus, et viia ellu nende unistusi.

“Lisaks tahame innustada kõiki märkama ja aitama neid, kes vajavad abi. Head teha on hea,” tõdesid Punaripsikute rühma õpetajad.

Aitäh, Raadi Lasteaed Ripsik, märkamast ja hoolimast!

“HEATEGU LAPSELT LAPSELE” eesmärk on innustada järeltulevat põlvkonda juba varajasest lapsepõlvest märkama ja aitama neid, kes vajavad meie abi. Kutsume üles kõiki koole ja lasteaedu üle Eesti heategusid koguma ning toetama Minu Unistuste Päeva, et saaksime ellu viia raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi. Lisainfot leiad meie kodulehelt.

Liitu meie uudiskirjaga