Back button

Rahvusvaheline koostöö

Veebruari lõpus avanes Minu Unistuste Päeval suurepärane võimalus külastada Tšehhis tegutsevat organisatsiooni Golden Fish, mis sarnaselt meie fondile aitab ellu viia kohalike raskelt haigete laste unistusi.

Kahepäevase visiidi käigus osalesid meie fondi tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi ning tiimijuht Evelin Tatter Golden Fishi pidulikul üritusel, kus tähistati organisatsiooni jaoks olulist verstaposti- alates 2014. aastast on Golden Fish aidanud täita 1000 lapse suurimad südamesoovid. Vägev! Lisaks oli meil võimalus kohtuda ja vahetada kogemusi teiste sarnaste heategevusfondidega Poolast, Ungarist ja Hispaaniast. Järgneval päeval külastasime Golden Fishi kontorit Prahas ning tutvusime organisatsiooni töökorraldusega. Oli äärmiselt huvitav ja rikastav koosolemine, kus kõik osapooled said jagada oma fondi kogemuslugusid, rõõme, väljakutseid ning häid praktikaid.

Suur aitäh Golden Fish kutse ja külalislahkuse eest ning sära silmisse, et täituksid ka edaspidi laste kõige lennukamad unistused!

Tänud ka FundacjaMamMarzenie, Csodalámpa Alapítvány ja Fundación Pequeño Deseo kogemuste jagamise eest!

Liitu meie uudiskirjaga