Back button

Rallisõitja Thierry Neuville annetas 2000 eurot

Kuulus Belgia rallisõitja Thierry Neuville on viimastel aastatel võtnud enda südameasjaks toetada iga MM-sarja võistluspaigas ühte kohalikku heategevusorganisatsiooni. Sel korral otsustas Ott Tänaku meeskonnakaaslane teha annetuse Minu Unistuste Päevale. Vastavalt Huyndaiga väljasõidetud 4. kohale on annetuse suurus 2000 eurot.

“Rally Estonia puhul on mul hea meel toetada heategevusfondi Minu Unistuste Päev. See heategevusfond viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi, pakkudes sellega neile emotsionaalset tuge ja maandades stressi.

See on nii ilus ettevõtmine, mis annab nendele lastele võimaluse kogeda midagi väga erilist – nende ELU PARIMAT PÄEVA! See mitte ei tee ainult nende unistusi teoks, vaid aitab neil ka taasavastada enda identiteeti lapsena ja leida sisemist jõudu, et haigustega paremini toime tulla.

Aitame üheskoos nendel lastel olla enda lugude kangelased!“ lausus Neuville sotsiaalmeedias tehtud postituses.

Rally Estonia esimesel võistluspäeval avanes Minu Unistuste Päeva lastel Georg Andrel ja Gregoril erakordne võimalus kohtuda Thierryga isiklikult. Kohtumine oli väga sõbralik ja mõnusas atmosfääris. Räägiti juttu, tehti pilti ning vahetati kingitusi. Suur rallisõber Georg Andre ulatas Thierryle enda joonistatud pildi ralliautost  ning enda meisterdatud väikese talismani, mis oli kenasti karpi pakitud. Thierry oli sellise isetehtud kingituse üle siiralt liigutatud. Vabatahtlikud Maiki Linder ja Carmen Lepik andsid fondi poolt Thierryle ja Rally Estonia esindajale Rauno Paltserile üle tänukirjad ning väikesed fondi sümboolikaga meened. Thierry omakorda lastele autogrammiga Hyundai i20i WRC Croatia 2021 mudelautod ning nokamütsid. Oh seda rõõmu poiste silmis!

“Oli väga tore kohtuda Minu Unistuste Päeva laste ja nende peredega. Soovin tänada neid ilusate kingituste, kohtumise ja toetuse eest! Suur tänu Kristiinale ja kogu tema meeskonnale, et täidate raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi Eestis!” sõnas Neuville oma sotsiaalmeedia postituses.

Fondi poolt soovime tänada:

  • Aitäh Thierry Neuville, et aitad unistustel täituda!
  • Rauno Paltser Rally Estoniast, tänu kellele said Unistuste Päeva lapsed koos peredega osa mitmepäevasest rallielamusest ja kes soovitas Thierry Neuvillele Minu Unistuste Päeva.
  • Linda Hirvonen, (Thierry Neuville meeskonnast, Social Medias and Communications), kes oli oluliseks lüliks Minu Unistuste Päeva ja Thierry vahelises suhtluses ning aitas korraldada kohtumise Thierryga.
  • Suur aitäh www.modelsshop.eu, vingete mudelautode eest, mis jäävad poistele meenutama seda erilist rallit ja kohtumist Thierryga! (Need mudelautod rääkis välja Rauno Paltser).
  • Aitäh Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud Maiki Linder ja Carmen Lepik, et hoidsite Rally Estonial fondi lippu kõrgel ning olite peredele igakülgseks toeks.

Palju õnne Thierry Neuville ja Martijn Wydaeghe ning Hyundai meeskond Rally Estonia 4. koha puhul ning ootame teid juba Eestisse tagasi!

Unistus teeb imet!

Fotod: Andre Lavadinho ja Maiki Linder

Liitu meie uudiskirjaga