Back button

Rõõmutarekese lasteaia heategu

Tallinna Rõõmutarekese Lasteaia heategevuslikul sügislaadal osales terve lasteaiapere ning saadud tulust annetati 10% Minu Unistuste Päevale.

Rõõmutarekese lasteaial on saanud traditsiooniks korraldada õppeaasta alguses heategevuslik sügislaat, millel on mitu head eesmärki. Lasteaia õppealajuhataja Vivika Vahesalu kirjutab: “Esiteks soovime peale pikka suvepuhkust jälle kõigiga kokku saada ja nii võtame vastu ka oma uued lasteaia pere liikmed ning üheskoos näitame, et suure ja toetava kogukonnana on meil üks siht ja soov – olla lapse arengu parimaks toetajaks ja eeskujuks. Teiseks soovime laadaga näidata heategevuse ja hoolimise olulisust ning võimalusterohkust. Kolmandaks väärtustada isetegemist, rohelist maailmavaadet ja mahetooteid, pakkudes oma lasteaiaperele meie õpetajate, kogukonna-, ja vanavanemate aedadest vaid parimaid mahevilju. Ja neljandaks loovad ühised tegevused hea ning toetava kogukonna ja kuuluvustunde, mis edendab koostööd ja toetab häid suhteid.“

Rõõmutarekese Lasteaia heategevuslikule sügislaadale on oodatud kogu lasteaiapere (foto: Rõõmutarekese Lasteaed)

Laadal korraldab iga rühm koostöös vanematega oma laua, kus müüakse sügisande (puu- ja juurvilju), hoidiseid, küpsetisi, enda tehtud käsitööd, lisaks toimuvad loosid ja kontserdid. Rõõmutarekese sügislaadale on oodatud kogu lasteaia pere: lapsed, vanemad, vanavanemad, personal, vilistlased, lasteaia külalised ja koostööpartnerid. 

Õppealajuhataja Vahesalu lisab: “Saadud tulu läheb rühmadesse, millest 10% annetatakse igal aastal heategevuseks. Oleme nii rõõmsad, et õpetaja Meelile Minu Unistuste Päev kohe meenus ja saame võimaluse panustada kellegi unistuste päeva sisustamiseks.” 

Wow, tundub, et Rõõmutarekese lasteaial on prioriteedid selgelt paigas ning häid mõtteid jagub siin eeskujuks teistelegi. Heategevusliku sügislaadaga kogus lasteaed igatahes märkimisväärse summa, millest 10% ehk 130 eurot annetati meie fondile.

Suur aitäh kogu Rõõmutarekese lasteaia suurele perele, et panite rõõmuterakesed unistuste suunas veerema. Unistus teeb imet!

Kutsume üles kõiki koole ja lasteaedu algatama “Heategu lapselt lapsele,” et innustada järeltulevat põlvkonda juba varajasest lapsepõlvest märkama ja aitama neid, kes vajavad meie abi. Üleskutse eesmärk on koguda annetusi heategevusfondile Minu Unistuste Päev, et saaksime ellu viia raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi.  

Liitu meie uudiskirjaga