Back button

Saame tuttavaks – Unistuste Päeva vabatahtlik Kaire

Kaire Pallase on rõõmsameelne inimene, kes on Unistuste Päevas olnud vabatahtlik viis aastat. Tiimikaaslased kirjeldavad teda kui “Teeme ära!” ellusuhtumisega vabatahtlikku, kes on särav ja positiivne ning soovib näha kõigis head.

Teiste unistusi täites ei tohi kunagi ära unustada ka iseennast ning eriti tähtis on enda tassi täita regulaarselt. Kaire laeb oma akusid aiatöid tehes ning perega aega veetes. Näpud mullas eluviis pidi olema suurepärane viis pingeid maandada, pealegi annab see võimaluse loodusega vahetult suhelda.

Küsisime Kairelt, et milline unistuste päev talle endale on eriti hinge läinud? “Hinge on pugenud kaks aastat tagasi korraldatud unistuste päev 6-aastasele Marissale. Rõõm oli näha, kuidas alguses tagasihoidlik ja pisut häbelik tüdruk muutus päeva jooksul õnnest kilkavaks lapseks, sest kõik tema väiksemad ja suuremad unistused täitusid ning viisid ta üheks päevaks unistustemaale,” meenutab Kaire möödunut.

Sel aastal on Kaire samuti osalenud mitmes projektis ning vaid mõned päevad tagasi aitas ta koos projektitiimiga täita 10-aastase Arina unistused, kes armastab üle kõige loomi ning kelle tuju teevad heaks tantsimine ja ujumine.

Kaire on lõpetanud ärijuhtimise eriala, spetsialiseerudes rahvusvahelisele turismi juhtimisele. Tööalaselt tegutseb Kaire aga hoopis tootmisettevõtetes, kus on töötanud terve senise elu kuni tänaseni. Kaire tegutseb Martini tiimis, kus ta pälvis särasilma tiitli 2021. aastal.

Aitäh sulle Kaire, et jagad oma rõõmsameelsust ka Unistuste Päeva lastega ning oled koos meiega.

Kaire Pallase on Martini tiimi “Aasta särasilm 2021” (foto: erakogu)

Liitu meie uudiskirjaga