Back button

Suveõhtu fondi patrooni ja koostööpartneritega

Meeleolukas õhtu, mis kinnistas häid koostöösuhteid

Augustikuu viimasel nädalal sai veedetud üks meeleolukas õhtu Endoveri Volta Galerii Loftides, kus võõrustasime Minu Unistuste Päeva häid koostööpartnereid ja toetajaid, kes on läbi aastate aidanud ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

Õhtu algas lõbusa BINGO`ga, mida aitas läbi viia õhtujuht Margit Järvoja ja mille eesmärk oli luua mõnus ja vahetu õhkkond ning saada omavahel paremini tuttavaks. Näiteks, tuli mängu käigus leida saalist keegi, kes on olnud fondis vabatahtlik üle viie aasta või hoopis keegi, kes on lüpsnud lehma! Kes kõige esimesena kõik ruudud täis sai, pidi hüüdma BINGO! Kiiremaile oli ka väike auhinnakott fondi meenetega.

Sõna sai ka fondi tegevjuht Kristiina. Oli emotsioonide rohke kõne, ta tutvustas meie tulevikuplaane ja andis ülevaate hetkel käimasolevatest projektidest. Seejärel tutvustas fondi nõukogu ja vabatahtlikke, kes olid kaasatud sündmusele ning fondi uut tegevjuhti, kes asub uude ametisse 1. oktoobrist 2023. 

Kui vihjeid täis jutt oli lõppenud viis Margit läbi fondi teemalise kahooti, mis pakkus palju elevust ja külalistele uusi teadmisi fondi kohta.

Teisel korrusel oli võimalus nautida Minu Unistuste Päeva näitust, mis andis edasi lugusid meie unistuste päeva kangelastest.

Õhtu kulminatsioon oli meie armsa patrooni Birgit Sarrapi muusikaline vahepala, keda saatis Mihkel Mattisen. Need südamlikud laulud ja tema õhkav headus sobisid õhtusse justkui valatult. Helitehnilise lahenduse eest hoolitses meie hea sõber Andreas.

Õhtu lõpetuseks toimus üks meeleolukas äraarvamismäng ning tänasime osalejaid, kellest paljud on meiega olnud juba pikki aastaid. Kõik need emotsioonid ja armsad hetked püüdis kaamerasse fotograaf Mairit Meite. 

Tänusõnad

Soovime südamest tänada kõiki, kes aitasid antud sündmuse toimumisele kaasa:

Ruumid: Endover Kinnisvara

Sisustus: Different, Telgirent24

Õhtujuht: Margit Järvoja

Heli: Andreas Poolen

Muusikaline vahepala: Minu Unistuste Päeva patroon Birgit Sarrap ja Mihkel Mattisen

Joogid ja toit: Peenjoogivabrik Nudist, SPLÄSH, Linda Maitsed, Osvald Catering, Coffee People, Business Galerii Baltics, Kristin Treier ja Gemoss, Friendly Vikings, Aivi Vaga ja Aljona Šatalova

Fotojäädvustused: Mairit Meite ja Photobooth

Vahvad detailid: Elis Mets Disain, Ameli.ee, Stiilipidu OÜ, Linde Gas, Print Start, SpringStuudio ja Ruta Rokk

Transport: Rohe Auto (Škoda Tallinn)

Tundub, et oleme ümbritsenud ennast heade sõprade ja koostööpartneritega:)  Suur-suur aitäh teile! Ilma teieta ei oleks see kõik võimalik.

Liitu meie uudiskirjaga