Back button

Tee jõuluostud IWCT jõululaadalt!

Sel laupäeval, 04. detsembril kell 12-16 toimub Tallinnas Balti Jaama väliturul IWCT jõululaat, kus suur valik väga põnevaid kingitusi ning koos saatkondadega väljas ka Minu Unistuste Päev.

Tallinna Rahvusvahelise Naisteklubi (IWCT) jõululaada eesmärgiks on koguda annetusi heategevuseks. Saatkondade müügilaudade vahelt leiab ka Minu Unistuste Päeva leti, kus on võimalik osta imekauneid KUMA Dreamfly helkureid ning proovida kätt heategevuslikus loteriis, kus iga loos võidab!

Õnneloosi peaauhinnad on välja pannud Minu Unistuste Päeva püsitoetajad Põhjala Deli ja Rimonne. Võida isuäratav gurmeetoodete kinkekorv koos piparkoogi taignaga või unistuste mänguasi, mis paneb silmad särama igal väikesel tüdrukul või poisil! Lisaks keerleb loosirattas hulga ahvatlevaid kingitusi nii täiskasvanutele kui ka pere väiksematele- pehmeid kaisukaid, susse, mänguasju TyNordicult, Flying Tiger Copenhagenilt ja Teaduse imedelt, loodussõbralikke nahahooldustooteid D`Differencelt, Berrichilt, Bonobo_native_cosmetics`lt, Nurme Natural Skincare`lt, V.O.H seebilt, ploomiõlisidPlummelt ning mõnusaid vannivahtusid firmalt Heveren. Jõuluhõngu aitavad luua Artisan Honey glögid ning kodumaised unikaalsete maitsekombinatsioonidega meed, KUMA Design teesegud, imeliselt lõhnavad Elli küünlad, Kristallihaldjate heaolu ja tervist toetavad kristallid, mõnusalt soojad Eesti Merekooli pufid ning käsitööd tublidelt meistritelt Terje tehtud, Triinu Mölterilt ning YFU Eestilt. Moosi- ja smuutisõpru on meeles pidanud Salvest. Lisaks on võimalik võita erinevaid kinkekaarte ja perepääsmeid, mis on välja pannud fondi toetajad Fotografiska, Tallinna Loomaaed, Eesti Vabaõhumuuseum, Eesti Loodusmuuseum ja Eesti Kunstimuuseum.

Soeta jõulukingid IWCT jõululaadalt ja aitame üheskoos unistustel täituda! Ootame sind!

Liitu meie uudiskirjaga