Back button

Tradehouse´i ja Tanel Veenre kingitus unistuste täitumiseks

Suurepärane koostöö Tanel Veenrega tõmbas möödunud aastale eriti ilusa joone alla kui tuntud ehtekunstnik valmistas spetsiaalselt Tradehouse Ilukaubamajale 130 paari eritellimusel kõrvamarju, mille tuludest soovis Tradehouse toetada just Minu Unistuste Päeva.

Lõppenud aasta hektiline laad sütitas Tanel Veenre Jewellery meeskonnas soovi laiemalt anda tagasi positiivset, mida nad ise on saanud kogeda. Et tahtele jõudu koguda, otsustasid nad siduda kõik loodavad ärikingitused heategevusega. Tanel Veenre räägib: “Disainisin eritellimusel Tradehouse Ilukaubamajale sügavsinist tooni kõrvamarjad koos türkiisikarva üleminekuga, mis sobivad ettevõtte identiteedi ja imagoga. Igale töötajale valmistatud ehe sisaldab endas aga veel üht olulist kingitust ja laiemat mõju, et muuta meid ümbritsev keskkond helgemaks ning tuua rasket teekonda sammuvate laste silmadesse rõõmu ja sära.”

Tanel Veenre valmistatud eritellimusel kõrvamarjad Tradehouse Ilukaubamajale

Aasta lõpus oli Tanel Veenre Jewellery heategevuslikus portfellis viis organisatsiooni, mille vahel sai valida. Küsimusele “Mis kõnetas Minu Unistuste Päeva juures just teid?” vastas Tradehouse Ilukaubamaja turundusspetsialist Kate Pill: “Lapsena unistavad kõik alati millestki. Saatuse tahtel peavad mõned lapsed aga veetma aega haiglaseinte vahel ning oma unistused ootele panema. Praegusel ajal saame kõik tunda kui raske on järgida kindlaid reegleid, mis meie elu piiravad, kuid peame seda tegema endi tervise nimel. Just seetõttu osutus valituks heategevusfond Minu Unistuste Päev, et saaksime killukese rõõmu kinkida lastele, kes seda oma teekonnal eriti vajavad.”

Tradehouse Ilukaubamaja puhul kujunes kingituse valimisel heategevuslik aspekt väga oluliseks. Kate Pill lisab: “Kui selgus, et antud protsessi käigus on meil lisaks ettevõtte töötajate rõõmule võimalus pakkuda ka lisaväärtus heategevusorganisatsioonile, siis oli see üsna kindel otsustus-moment, et sellega tuleb kindlasti edasi liikuda. Nii loodame sellel raskel ajal rõõmu pakkuda nii organisatsiooni töötajatele kui ka lastele, mis innustaks ja motiveeriks tugev olema ka rasketel hetkedel.”

Tradehouse Ilukabamaja eritellimusel kõrvamarjade müügist kogunes Minu Unistuste Päevale täiendavalt 1117 eurot, mis lisandub Tanel Veenre Dream Day kõrvamarjade sarja müügile, millest teeme kokkuvõtte eraldi. Oleme südamest tänulikud, et hoolite ja aitate täita raskelt haigete laste unistusi. Unistus teeb imet!

Liitu meie uudiskirjaga