Andri unistuste päev

Vabatahtlikud

projektijuht Evelin Tatter, Maria Jeskova, Svetlana Kolkanen ja keeletoimetaja Elge Lind

Continue Andri unistuste päev

Üllatusi täis sünnipäev

Kui Andri oma sünnipäeva pärastlõunal kodust välja astus, et teadnud ta veel, et ees on ootamas  hoopis teistsugune sünnipäeva tähistamine kui tavaliselt. Planeerisime masinaid, luksust ja võrratuid maitseelamusi. Kogu unistuste (sünni)päeva jätsime poisile üllatuseks ning kõik rullus lahti osakaupa.

Autod

Andrile meeldivad autod ja masinad. Selles vaimus me ka alustasime. Kohtusime Andri ja ta perega Laitse Rallipargis, see koht oli poisile juba tuttav. Ees ootas rallisõit koos Go-Drive kogenud rallisõitjaga. Enne sõitu valisime kiivrid ja vajaliku varustuse. Mõistagi jälgis rallisõitja, et kiirused väga suureks ei läheks ning päeva peakangelane seda ikka mõnusalt naudiks. Emotsioonid olid üleval nii kaasaelajatel kui poisil endal. „Oleks võinud isegi vingemalt panna,” sõnas Andri.

Luksus erineval moel

Laitsest võtsime suuna Tallinnasse ning viisime pere hotelli. Radisson Collection Hotell on luksuslik ja imetlusväärne paik, mis meeldis kogu perele. Pere käsutuses oli kaks luksuslikku sviiti 18. korrusel, vaatega linnale. Tegime väikese puhkepausi.

Kell 18 kohtusime uuesti hotelli fuajees, et teha äge tiir linna peal veel suurema, luksuslikuma ja erilisema masinaga. Maja ees ootas poissi Hummer-limusiin, mis viis vahvale sõidule Tallinnas. Päevakangelane sai kuulata meelepärast muusikat ja nautida suupisteid. Vanalinna vaateplatvormil, kus tegime peatuse, sai kogu seltskond nautida kaunist vaadet ning teha pilte tuledesäras pealinnast.

Pidulik sünnipäeva õhtusöök

Hummer-limusiini sõidu lõpetas õhtusöök restoranis. Andrile meeldivad liharoad, seega valisime restorani Pull, mis pakub unikaalses atmosfääris parimaid maitseelamusi. Üheskoos tähistasime poisi sünnipäeva ja pere sai valida menüüst parimaid roogasid. Andsime ka üle kingitused päeva peakangelasele Andrile ja lilled emale. Apollo Kino kinkekaardid annavad poisile võimaluse tasuta ja talle sobival ajal märulifilme nautida, restoran Pull kinkis perele BBQ Entertainmenti 100-eurose kinkekaardi. Õhtusöögi lõpetas maitsev tort, küünalde puhumine ja sünnipäevalapse soov.

Võtsimegi selle meeleoluka ning ägeda unistuste päeva kokku nii – oli päev nautimaks kiirust, luksust ja toiduelamust!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee