Anja unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Ma armastan aidata (rahaline toetaja), Dr Tiiu Jalas ja Tallinna Lastehaigla kardioloogiateenistus

Vabatahtlikud

projektijuht Tatjana Tarassenko, Paula Dmitrijev, Valentina Knjazeva, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Anja unistuste päev

Lennukalt ka ilma lendamata

Anja on hämmastav tüdruk. Ta võlus meid kõiki juba esimesest silmapilgust. Olime ülimalt hämmastunud tema huvide ja hobide mitmekülgse ning pika nimekirja üle. Tüdruk teadis täpselt, mis on tema unistuseks – minna koos perega kuumaõhupalli lennule.

Kahjuks ei lähe asjad alati plaanipäraselt. Õhulendude planeerimisel ilmnes nii palju takistusi, et meil jäi üle vaid uskuda, et seekord pole nii ette nähtud.

Tallinna lahel seilamas

Tahtsime kinkida Anjale unustamatu elamuse – midagi sellist, mida ta ei olnud kunagi kogenud, midagi väga erilist. Mõistsime, et me ei pea kordumatu elamuse loomiseks vaid taeva poole vaatama. Otsustasime Anja ja tema pere jaoks rentida hoopis jahi ja saata nad Tallinna lahele kruiisile.

Kõik hakkas kohe nagu võluväel sujuma. Sailing.ee tuli meile appi ja pakkus jahi asemel meile luksuslikku katamaraani 20 inimesele. CosyLittlePicnic kaunistas jahi sinistes toonides, oma koha leidsid kauni värvigammaga õhupallid ning ootel olid suupisted. Kõik nägi tõesti väga stiilne välja. Ja mis kõige tähtsam, meil tõepoolest vedas ilmaga.

Meie üllatus õnnestus. Anja oli vaimustuses ega suutnud uskuda, et kogu katamaraan on ainult tema päralt. Nagu hiljem selgus, polnud Anja kunagi varem jahiga merel käinud ja see oli tema jaoks täiesti uus kogemus. Perekond veetis merel paar imelist tundi, nautides merd, päikest ja kauneid Tallinna vaateid. Kapten lubas Anjal isegi paati juhtida. See oli unustamatu kogemus.

Restoranis kokkamas

Meil oli Anja jaoks varuks veel üks üllatus. Tüdruk armastab kokata ja me otsustasime korraldada talle meistriklassi tõelise koka käe all. Swissotel’i ja restorani Horisont meeskond tuli meile appi. Anja sai selga päriskoka vormi ja talle tehti ringkäik köögis. Kui kõik olid oma road tellinud, sai Anja köögis kokkade range juhendamise all süüa valmistada. Ta oli sellest protsessist nii vaimustuses, tahtis kõike ise teha ja ütles pärast, et talle meeldib see nii väga, et ta jääkski siia kokkama.

Peame tunnistama, et Anja tegi suurepärast tööd, road olid väga maitsvad ja kaunilt serveeritud. Ja imeline panoraamvaade 30. korruse restoranist lisas veelgi võlu lõunasöögi maagilisesse atmosfääri. Oli tunne, nagu hõljuksime taevas.

Pärast lõunasööki läks pere Swissotel’i hubasesse Pürovel SPA-sse lõõgastuma.

Ka joonistamine on Anja hobi ja Omaart’i tiimiliikmed kinkisid tüdrukule pildi, mille ta saab valmis maalida numbrite järgi. Anja oli vaimustuses.

See oli imeline päev täis unustamatuid muljeid ja õnnelikke naeratusi.

Täname südamest meie häid koostööpartnereid ja toetajaid tänu kellele õnnestus ühe väikese tüdruku unistused ellu viia!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee