Annabeli unistuste päev

Vabatahtlikud

projektijuht Janika Roosimäe, Liisi Sagor, Erle Sepp, Grete-Liis Lepp, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Annabeli unistuste päev

Mida kõike jõuab ühe päevaga

Annabeli unistuste päev oli eriline. Kuna teadsime, et tüdrukul on lähiajal tulemas sünnipäev, siis otsustasime kogu projekti tema eest saladuses hoida ning üllatada uhke sünnipäevapeoga. Annabeli emaga kohtudes täpsustasime Annabeli lemmiktegevused ja uurisime, mis tüdrukul silma särama paneb.

Ühe sünnipäeva organiseerimine algab õige kingituse valimisega. Kuna Annabel hiljuti jalgrattaga sõitmise ära õppis, siis tema suureks sooviks oli saada rattaomanikuks. Meile ulatas oma abikäe hea koostööpartner ON24, kes selle Annabeli unistuse täitis.

Sünnipäevaks kauniks….

Päev algas asjaosalistele täielikus teadmatuses. Pere startis varavalges Pärnust, Tallinnas võttis sõidutamise üle Beast Tesla Rendi poolt kasutada antud uhiuus Tesla. Auto võitis sekundiga kõigi südamed ‒ eriti suurt elevust tekitasid futuristlikud uksed, mis üles avanesid.

Alustasime salongikülastusega, kus Annabel kauniks printsessiks muudeti. She Beauty salongis sai tüdruk endale imelised lokid ning pähe sädeleva krooni. Vahvlihaldjate ükssarvikuteemaline tort tekitas palju elevust ning maitses imeliselt. Sünnipäevalast üllatas Minu Unistuste Päeva patroon Birgit Sarrap. Vaid üks kord elus võib juhtuda see, et sinu suur lemmikartist sulle sünnipäevalaulu laulab. Koos Birgitiga tehti meeleolukaid polaroidpilte, mis kõik Annabelile mälestuseks jäid. Kingituseks Birgitilt jäi tema plaat, kuhu laulja kirjutas Annabelile pika ja põhjaliku pühenduse.

Kui juba kingituste jagamiseks läks, oli aeg Annabelile üle anda see päris oma jalgratas. Annabelil oli kingituse üle tõeliselt hea meel. Ratas jääb küll praegu kevadet ootama, aga siis on Annabel kindlasti valmis sellega pikki tiire tegema. Kingitusi oli tüdrukule veel ‒ Lisella Trade OÜ kinkis suure kotitäie meigitarbeid, Apollo tervele perele kinopiletid, Sinsay poest saab Annabel endale meelepärast valida. Viimaseks kingituseks oli Lumilill Home OÜ-lt kinkekomplekt, kus olid talvehõngulised küünlad ning laste lemmik – magus huulepalsam.  Aga oli aeg toredate tegemistega jätkata ‒ terve päev ju veel ees!

…ja nutikaks!

Tesla rattad viisid meid Rakett69 teadusstuudiosse, mis ekstra Annabeli jaoks sel päeval uksed avas. Meil avanes võimalus lahendada põnevaid ülesandeid samas stuudios, kus filmitakse Rakett69 teadussaadet. Annabel oli oma õega ühes võistkonnas ning ema ning isa tema vastasmeeskonnas. Ülesandeid andis ning meeskondi juhendas Rakett69 finalist Rasmus. Annabel lausa hiilgas oma teadmiste ning oskustega. Ühte ülesannet ei saanudki meeskonnad ette võtta, sest Annabel oli hiljuti robootikas juba samalaadse ülesande lahendanud. Pärast suurt pingutust ja peamurdmist tunnustati tüdrukut keeruliste ülesannete lahendaja diplomiga.

Toiduakadeemias ja spaas

Tühjad kõhud viisid meid Toiduakadeemiasse, kus meeleoluka kokkamise käigus valmisid pasta ning imeline tiramisu. Lauas istudes nautisime toitu, muljetasime ja tundsime lihtsalt elust rõõmu. Saime aru, et päevakangelane on õnnelik ja rahul. Oligi ainuõige valik saata tänase päeva printsess printsessilikku tuppa Swissoteli 26. korrusele. Meeldejääva sünnipäeva lõpetuseks nauditi spaad ja veeprotseduure ning selleks, et kõhud ka head- paremat täis saaks, pani õla alla Wolt Eesti, kes perele vabalt valitud kohast tellimiseks krediiti andis. Kell 9 magas Annabel juba oma printsessiund, päeva emotsioonid unenägudes kajamas.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee