Arina unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Aitan Eestit MTÜ, Aleksei Turovski, Tallinn Viimsi SPA, Flash Art, Kassikohvik Nurri, Omaart OÜ, XS Mänguasjad, Kaubamaja, Tallinna Loomaaed, Exclusive rent, Tallinna Lastehaigla kardioloogiateenistus ja dr Maila Raidmäe.

Vabatahtlikud

projektijuht Tatjana Tarassenko, Kaire Pallase, Martin Kõiv

Continue Arina unistuste päev

Meistrikursus kunstistuudios

Iga meie korraldatud unistuste päev on eriline. Püüame iga kord mõista, mis täpselt paneb väikese inimese silmad õnnest särama. Mõnikord võib see olla keeruline. Arinaga kohtudes aga saime kohe aru, et see tore tüdruk armastab väga loomi – ta rääkis neist pidevalt.

Arina unistuste päev algas üllatusega – tüdrukule ja tema perele tuli järele tõeline printsesside sõiduk – limusiin. Kui ka sõbranna Evelin oli peale võetud, võis sõit kunstistuudiosse alata. Arina armastab joonistada ning kunstistuudio Flash Art lapsed andsid rõõmuga Arinale ja kogu perele meistrikursuse. Joonistati flamingot. Flash Arti võlurite juhatamisel võib igaüks end kunstnikuna tunda ja kaunist kunsti luua. Seekordset tundi jäävad meenutama toredad flamingopildid.

Kunstihommiku lõpetuseks kinkisid stuudio OmaArt lapsed Arinale numbrite järgi joonistatava pildi.

Loomadest ümbritsetud

Pärast nii toimekat hommikut oli aeg keha kinnitada. Teades Arina loomaarmastust, läksime sööma kassikohvikusse Nurri. Arina oli vaimustuses. Selle kohviku õhkkond on imeline ja toit maitsev. Kõige tähtsamad on aga loomulikult kiisud! Kogu Arina tähelepanu oli suunatud nendele. Kohviku omanik näitas Arinale ka teises ruumis olevaid väikesi kassipoegi, keda tavakülastajad ei kohta. Selline usaldus muutis unistuste päeva veelgi erilisemaks.

Pärast einet oli meil plaanis eksklusiivne ekskursioon loomaaias zooloog Aleksei Turovskiga. Aleksei Turovski jutustatud loomalood on muidugi üldteada huvitavad ja südamlikud, nii oli ka seekord. Jalutuskäik oli hariv ja pere teadmised loomadest täienesid tublisti.

Seejärel ootas Arinat kohtumine oma lemmikloomade – hobustega. Sõitsime Veskimetsa ratsakeskusesse. Seni oli Arina ratsutanud ainult ponidega, kuid tema unistus oli istuda päris suure hobuse selga. Tehti ringkäik tallis ja räägiti hobustest, pärast seda oli väike piknik ja loomulikult said lapsed lõpuks ka hobuste seljas ratsutada. Selle unistuse võis nüüd täitunuks lugeda.

Ujuda armastavale Arinale mõeldud viimane üllatus ja suurepärane päeva lõpetus oli Viimsi spaa veekeskuse külastus.

Jätsime lapsed koos perega puhkama. Neid ootas maitsev õhtusöök ja palju lõbustusi veekeskuses. Numbritoas olid Arinale kingitused Kaubamajalt ja XS mänguasjadelt.

Arina säravad silmad hüvasti jättes reetsid, et tema unistuste päev oli korda läinud.

Täname Arinat ja tema suurepärast perekonda. Nad tundsid kõigest nii siiralt rõõmu ja nautisid oma päeva täiega. Loomulikult täname ka kõiki toetajaid. Aitäh teile, et aitate väikeste inimeste unistusi teoks teha!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee