Downi Sündroomi Ühingu perepäev

Vabatahlikud

Meery Reitel, Teele Kants, Agnes Jevstafjev, Kristel Nõges, Kertu Siir, Kristi Remmik

Erilised tänusõnad

Footlong OÜ, Tuuli Viks (fotograaf)

Continue Downi Sündroomi Ühingu perepäev

Perepäev tõi tantsu ja tralli

Ühel kevadiselt soojal maikuu pühapäeval leidis aset lustakas perepäev “Tantsulaager”, mis oli pühendatud Downi Sündroomi Ühingule. Päeva eesmärk oli leida igale lapsele meelepärane tegevus ning viia ka lapsevanemate mõtted argimuredest eemale. Lisaks imeilusale ilmale ja meelirahustavale vaatele, pakkusime külalistele kõike head ja paremat.

Külalisi võtsime vastu muinasjutulises Liipa talus Tallinna külje all Saha külas. Talus toimuvad tihti JJ-Street tantsukooli laagrid ning see andiski inspiratsiooni korraldamaks tantsuteemalist üritust. Meie pisemaid ja suuremaid külalisi ootas ees üks energiline ja meeldejääv päev.

Glitter tätoveering

Juba ürituse alguses oli palju naeru ja tralli, sest lapsi lõbustas armastatud Jänku-Juss, kellega oli kaasas tema sõbranna Jänku-Johanna. Lapsed küsisid neilt kõiksugu asju! Näiteks arutati, mida kujutab endast Glitter tätoveering, mida üritusel endale teha saab, ja kas ägedam oleks lasta teha sädelev printsessi, lohe või delfiini tätoveering. Tänu LapseSära OÜ suurepärasele tööle ei jäänud keegi neist uhketest kaunistustest ilma.

Meisterdamisrõõm

Peale seda kinnitati veidi keha. Maitsva kõhutäie eest kandis hoolt Footlong OÜ, kes kostitas külalisi isuäratavate Subway võileibade ja suussulavate küpsistega. Seejärel võeti sammud tantsuplatsi poole, mis oli ehitud värviliste õhupallidega, et meeleolu veelgi lõbusam oleks. Kohale saabus JJ Street tantsukooli treener, kes õpetas lastele selgeks nii mõnegi ägeda tantsuliigutuse. Kõigil külalistel oli võimalus meeleoluka muusika saatel jalga keerutada ning eemale ei suutnud hoida ka vabatahtlikud. Kes vahepeal väsis või tundis, et tantsimine ei ole tema jaoks, sai meisterdada endale pärlitest käevõru. Selle eest kandsid hoolt Cool Crystal OÜ ning ÕnneliK Aksessuaarid. Samuti oldi usinasti ametis näomaskide värvimisega. Päeva lõpus tehti üks lõbus grupipilt ning kõik said Fazerilt ja Ecomarilt kingistuseks magusa üllatuse.

Perepäev oli täis positiivsust, siirust ja soojust ning lapsed, lapsevanemad ja vabatahtlikud jäävad kindlasti seda päeva veel pikalt meenutama. Erilised tänud ka meie ürituse fotograafile ja kaameramehele, kes jäädvustasid selle päeva kõige tähtsamad ja erilisemad hetked!

Video: LapseSära OÜ

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee