Eerika unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Pärnu Rääma Põhikool (rahaline toetaja), Downi Sündroomi Ühing, Kirill Zukov / Vihur Auto, Karl-Sander Joonson, Kehala Ring

Vabatahtlikud

projektijuht Annika Jenkins, Marina Parts, Erle Sepp, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Eerika unistuste päev

Täitus unistusi maast taevani

Eerika on eriliselt tore ja sõbralik noor neiu, kelle unistustel pole piire, neid on maast taevani. Anne Veski laulud on Eerika jaoks väga köitvad olnud juba pikka aega ja paar päeva enne unistuste päeva käis ta oma lemmikartisti kontserdil. Isegi ühine pilt õnnestus jäädvustada ja diivale sai Eerika pere poolt lilled kingitud.

Poodlemas

Kuna ilm tegi oma keerdkäigud, saime täita lausa kaks päeva tüdruku suvevaheaja lõpust. Pärast sõitu vihmases Tallinnas Porsche Cayennega parkisime end Ülemiste kaubanduskeskusesse, kus tegime Sinsay kaupluses tõelise moedemonstratsiooni erinevate riiete ja jalanõude proovimisega. Millised toredad komplektid said välja valitud!

Liuglemas

Et adrenaliini veidi tõsta, ootas meid Lasnamäe kergejõustikuhall, kus meid võtsid vastu Karin ja Tiina, kes on oma ala profid  flygrossingus ja tutvustasid seda ka Eerikale. Küll oli seda elevust, kui sai üles-alla liueldud spetsiaalsetes flygrossingu traksides. Isegi Eerika vend tegi proovi, nii inspireeriv oli see.

Aeg läheb toredate tegemistega alati natuke liiga kiiresti ja nii pidime taas kiirelt autosse hüppama ja Rakvere poole teele asuma. Kõhud olid vahepeal ju tühjaks läinud ja Burger Bros Rakvere linnas ootas meid juba ette tellitud wrappide ja friikatega. Kosutav kohv veel pealekauba! Toit maitses imeliselt ja vastuvõtt ja teenindus olid superhead.

Driftimas ja lendamas

Veel mõned kilomeetrid ja jõudsime Kehala ringrajale, kus ootasid juba driftisõitjad Karl-Sander ja Kirill. Esmalt tehti Eerikale kiivriproov. Õige kiiver välja valitud, võis sõit alata. Eerika sai ise valida, kellega ta esimesena sõidab ja tema valikuks osutus Karl-Sander. Samal ajal istus Kirilli autosse Eerika vend. Driftijad tegid õele ja vennale mõned kiiremad ringid ja emotsioon oli võimas. Lisaks lastele sai sõitu nautida ka ema. Kihutamist jätkus pimedani ja Eerika silmist oli näha, et ta nautis iga driftiringi suure kirega.

Kojusõidul nautis Eerika mõnusalt lemmiklaule Porsches ja aeg lendas kiirelt. Ilmataat pidas oma sõna ja järgmisel päeval oli ilm päikeseline ja kuiv ning puhanuna saime pakkuda Eerikale tema unistuste helikopterilennu Tallinna kohal. Kõik sujus kui õlitatult, ülevates emotsioonides lõpetasime päeva rikkaliku õhtusöögiga Da Vinci Rocca al Mare Pasta ja Pizza restoranis. Pere sai omakeskis veel emotsioone jagada ja head toitu nautida.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee