Eliase unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Naiskodukaitse Harju ringkond Harku jaoskond (rahaline toetaja), Tallinn Skywheel, Super Skypark

Vabatahtlikud

projektijuht Merje Peri, Victoria Oolo, Kaire Pallase, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Eliase unistuste päev

Vägevaid elamusi täis unistuste päev

Selle unistuste päeva korraldamine osutus päris huvitavaks ülesandeks. Pärast esimest kohtumist Eliasega oli meil pagasis teave, et poisile meeldivad kõiksugu superkangelased ning eriti Hulk. Elias on väga aktiivne poiss, kes naudib ka seltskonnas suhtlemist ning võõraid meie suureks üllatuseks üldse ei pelga. Pigem vastupidi, tema rõõmus ja avatud olek võitis otsekohe meie südamed. Suhtlemisel tuli meile appi ka tema ema. Saime temaga vesteldes teada, et Elias eelistab lihtsaid toite – kui pitsa, siis lihtsalt tomati ja juustuga, kui pasta, siis lihtsalt pestoga. Elias armastab ka jäätist, kuid ainult šokolaadimaitselist. Piisab vaid ujumise mainimisest, kui poiss on juba valmis ujumisrõngast haarama ning veepargid, eriti atraktsioonidega, kuuluvad tema suurte lemmikute hulka.

Seega otsustasime Eliase unistuste päeva ehitada üles superkangelase teemal, hõlmates ka tema teisi lemmiktegevusi.

Alustasime energiliselt

Kohtusime Eliase, tema kaksikvenna Haruni ja nende emaga kodu juures. Päev algas maailma kõige rõõmsamate kallistustega. Alustasime oma tegemisi T1 keskuses, kus ees ootasid vaaterattasõit ja mõnus hüppesessioon Super Skypargis. Olime varunud Eliase jaoks üllatuse – Superman ise tuli Eliast ning tema kaksikvenda tervitama ning koos nendega hüppealal lõbutsema. Oh seda üllatust ja rõõmu! Peab ütlema, et teisedki pargis viibivad lapsed said sellest osa ning see tekitas väikestes külastajates üksjagu elevust. Enne lahkumist kinkis Superman Eliasele enda omaga sarnase kostüümi. Muidugi pani Elias selle otsekohe selga ning kandis seda terve päeva.

Tore filmielamus

Kuigi Eliasel oleks olnud jaksu veel ja veel Skypargis hüpata, ootasid meid ees juba teised seiklused ja nii asusime teele Apollo Coca-Cola Plazasse. Olime Eliase ja tema pere jaoks organiseerinud siin privaatse kinoseansi, sobivaim filmivalik tundus olevat „Käpapatrull: Vägev film”. Ema mainis meile, et see on Eliase jaoks alles teine kinokülastus, seega hoidsime hinge kinni, et poisile meie üllatus meeldiks.

Meeldis, ja kuidas veel. Filmi kõrvale said kõik pereliikmed nautida imemaitsvaid Vapiano pitsasid ja loomulikult ei puudunud meie kinoseansilt ka popkorn. Elevust oli palju, poisid said seansi jooksul päris mitu korda kohti vahetada ja see tundus nende jaoks eriti lahe. Superkangelaste teema tuules olime spetsiaalselt Eliasele kingituseks tellinud temast karikatuurfoto Hulki rüüs ning saime selle pärast filmi lõppu talle ka üle anda.

Rahulik lõõgastumine päeva lõpuks

Pärast kinoseanssi ei tahtnud elevus kuidagi vaibuda, aga meil oli varuks veel üks üllatus – Elamus Spa külastus. Selle osa Eliase päevast võttis pere ette omal käel. Koduteel olid Elias ja tema vend Harun emotsioonidest tulvil ja kuigi muljeterohkest päevast veidi väsinud, särasid poiste silmad siirast rõõmust. Just selliste hetkede pärast soovime ikka ja jälle olla osaks sellest suurepärasest projektist. On siiralt hea meel, et saime just Eliasega neid hetki jagada. 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee