Elisabethi üllatusi täis unistuste päev

Elisabeth on kümneaastane tüdruk, kellel on opereeritud südamerike. Minu Unistuste Päev kohtus temaga juba märtsi alguses ja kohe sai selgeks, et tüdruku suureks lemmikuks on laulja ja juutuber Liina Ariadne ning unistuseks temaga kohtumine. Vahel on nii, et soovid võivadki täituda ning meie suurimaks rõõmuks oli Liina Ariadne hea meelega nõus osalema Elisabethi unistuste täitumisel.

Alustasime Kalev Spaast, Elisabethile ja tema perele oli valmis pandud kena numbrituba. Külastamist ootas veekeskus. Basseinid ja saunad väsitasid seni, kuni oli aeg õhtusöögiks Pirita sadamas asuvas restoranis Sardiinid. Elisabethi jaoks vahva üllatusena oli restorani peakokk Jaak saatnud talle isiklikult virtuaalse tervituse, mis andis õhtusöögile kohe teistmoodi meki. Rohkelt veeprotseduure ning maitsev õhtusöök restoranis kindlustasid päeva lõpuks Elisabethile magusa une. Kõik selleks, et olla valmis laupäevaseks unistuste täitumiseks.

Kohtumine suure iidoliga

Laupäeva hommik algaski Elisabethile suure üllatusega – Kalev spaasse oli teda tervitama tulnud Liina Ariadne, kes jäi Elisabethiga kogu päevaks. Esimesest hetkest alates tekkisid ühised jututeemad – mõlemad tüdrukud olid koeraomanikud ja suured  koerafännid. Isegi koerte nimed olid sarnased – Bella ja Bailey. Mis saaks veel parem olla!  

Koos Liinaga suunduti Kalev Spa salongi Ilu & Tervis, kus juuksur punus Elisabethile patsid ning täitus Elisabethi unistus – Liina Ariadne tegi talle imeliselt särava meigi. Suhkrust ja jahust ja maasikavahust kõlaks siia hästi – täpselt nii armas meik tuligi ja nii armas meie päevakangelane oligi. I-le täpiks kinkis Manni Ehted Elisabethile imekaunid kõrvarõngad.

Tuule elektritõukeratastega  tuhiseti seejärel Noblessneri sadamasse, et kogu seda ilu pildile jäädvustada. Üllatusena liitusid mõnusa seltskonnaga juutuuber Martti Hallik ning koer Bella. Oh seda ülevat rõõmu, kui Elisabeth Bellaga jalutada sai ning kui palju pilte seda kohtumist meenutama jäävad!

Vahva seltskond Noblessneri sadamas

Põnev pärastlõuna Helina Tilga keraamikastuudios

Oli aeg edasi liikuda ja teha kiire lõunaamps ülimaitsvaid Poke Bowli salateid ja magusat proovides. Keraamik Helina Tilk juba ootas tüdrukut oma stuudios. Elisabeth käib meisterdamas huvikoolis, seega oli tal väga põnev näha keraamikastuudio köögipoolt. Kuidas päriselus saab savist tass või taldrik, kuidas seda kaunistatakse ning kuidas üldse kõik algusest lõpuni käib. Põnev ekskursioon oli.

Nüüd tuli Elisabethil teha otsus, mida maalida Helina juhendamisel. Ei olnud kahtlustki, et Liina Ariadne poolt pakutud mõte joonistada Bellat haaras Elisabethi kohe. Lõuend ette ja pliiats kätte! Mängleva kergusega sai Bella kuju lõuendile. Helina oli väga hea õpetaja. Natuke kohendamist ning juba võiski Elisabeth alustada värvidega. Liina Ariadne ning Helina julgustasid, kus vaja ning tuleb ausalt öelda, et tulemus sai super äge. Oleme kindlad, et maal leiab koha Elisabethi toa seinal.

Helina Tilga keraamikastuudios

Meeleolukas kokkamine Toiduakadeemias

Nagu nupuvajutusel olimegi Waypoint Tallinn bussiga Toiduakadeemias. Ja üllatused jätkusid, kui Elisabethile jooksis vastu Tallinnas elav sõbranna Mirtel. Kuna sõbrannasid lahutab igapäevaselt pikk vahemaa, siis emotsioone, mida jagada, oli selleks hetkeks kogunenud omajagu. Tüdrukud said koos teha tagliatellesid ning pasta rullimine tuligi kõige paremini välja kahekesi. Sinna juurde veel koos tehtud juustukaste ning marjasmuuti. Elisabethi ja Mirteli pasta tuli eriti maitsev, seda tunnustas ka peakokk ise. Veendusime taaskord, et omatehtud toit on ikka kõige parem.  

Maitseelamused jäätisekohvikus

Päeva lõpetamiseks on ideaalne üks imeliselt maitsev maius. Gelato Ladiese jäätisekohvikus sai Elisabeth kaunistada endale sobiva kattega maasikasorbeti ning väga vahvaid äraarvamisi pakkus jäätise pimetestimine kogu seltskonnale.

Oligi käes kingituste, tänusõnade ja lahkumiskallistuste aeg. Elisabethi jäid koduteele saatma maal Bellast, Happy-Fly Batuudikeskuse kinkekaart kogu perele, NYXi kinkekott kosmeetikaga ning kuhjaga positiivseid emotsioone. Kodusaarel Hiiumaal ootas aga Elisabethi suur kotitäis Balbiino jäätist.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee