Elsa külastas taas lastehaiglas lapsi

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Elsa külastas taas lastehaiglas lapsi

Munadepüha nädalal külastas lumekuninganna Elsa Tallinna lastehaiglas viibivaid väikeseid patsiente. Oma suureks rõõmuks kutsusid lapsed ta lahkelt endi palatitesse, kus koos lobiseti ja mängiti läbi mõned vahvad mängud.

Olgugi, et mõnus kevad on juba täies hoos, said lapsed proovile panna enda talvised lumepalli viskamise oskused. Laste ülesandeks oli lumepallide kaussi sihtimine, mida Elsa aitas selle sama kausiga püüda. Mängulusti jagus ohtrasti ning koostöö sujus sedavõrd ladusalt, et osalejad sattusid sellest suurde hasarti. Tekkinud mõnusa elevuse tõttu põrkusid mõned pallid kausist suure hoo tõttu välja, kuid mäng jätkus seni, kuniks kõik pallid kaussi olid saadud.

Kuna munadepühad olid lähenemas, oli Elsal kaasa võetud värviliste jäneste bowling. Lastel, kellel oli võimalus palatis vabalt liikuda, said ülesandeks kõik viis jänkut palliga pikali kukutada. Mõni laps sattus mängust niivõrd vaimustusse, et ei tahtnud kuidagi lõpetada.

Vanematele lastele oli lumekuninganna lisaks kaasa võtnud nuputamisemängu. Mängu eesmärk oli omavahel ühendatud rauad lahti eraldada nii, et midagi katki ei väänduks. Tegemist oli üpriski keerulise väljakutsega, nii et isegi Elsa pidi õpetusest piiluma, kuidas see toimib. Kuid selgus, et lastehaiglas on väga nutikad ja loovad noored, sest saadi hakkama ilma kõrvalise abitagi.

Tohutu rõõmu ja tänutundega südames ühiselt veedetud aja eest, soovis Elsa lahkudes kõikidele vapratele lastele kiiret paranemist ja kauneid tulevasi pühi!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee