Iti Marta unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Ma armastan aidata annetamistalgupäeva toetajad (rahaline toetaja), Estravel, Airbaltic, Hesburger,

Toetajad ja koostööpartnerid

Kai Tammsaar, Iizi kindlustus, Mariliis Pinn, Lizkiz Couture, Oivaline Tervislik Tort, Nele Suurna, Evelin Lillepuu, Erik Holmberg

Vabatahtlikud

projektijuht Käthlin Karu, Tuuli Tromp, Mädleen Mustonen, Marten Tall, Martin Kõiv

Continue Iti Marta unistuste päev

Ka kõige lennukamad unistused võivad saada teoks

Kohtusime Iti Marta ja ta emaga Moos resto perekohvikus. Iti Marta tutvustas oma lennukaid unistusi. Tüdrukule meeldib väga ujuda, ta tahab ilusaks saada ja tema unistuseks on lennata lennukiga otse restorani. Korraldusmeeskonnal tuli päris palju mõelda, kuidas need unistused ühendada ja soovid täita.

Alustasime lennusõiduga Riiga. Iti Martaga tulid kaasa ema ja vend Uku. Õhku tõustes tervitati tähtsat reisijat, Iti Martat ja sooviti talle kaunist päeva. Meeskond oli korraldanud tüdrukule lennukis restorani ja külalised kutsuti kokpitti lennukiga tutvuma. Iti Marta säras, uuris uudishimulikult igasugust infot stjuardessilt ja tundis terve lennu end nagu printsess troonil.

Kohale jõudes viidi kohvrid hotelli ja kiirustati õhinal Livu veeparki sulistama. Seal hullasid lapsed neli tundi, emal oli neid päris keeruline veest välja saada. Võlusõna “hesburger” tegi selle raske töö ära. Lapsed said valida oma lemmiktoidud ja -joogid ja siis mindi taas hotelli veemõnusid nautima.

Järgmisel päeval sõideti tagasi Tallinnasse. Lennukimeeskond tundis tuttavad näod ära ja kutsus pere äriklassi toitu nautima. Lennujaamas oli vastas laste isa, kes viis seltskonna meigistuudiosse. Siin ootas teine vaatus unistusest, meik professionaalse Kai käe all – puuderkreemid, läiked ja lokid. Seejärel selga uhked kleidid Lizkiz juures ja edasi fotograaf Evelini põnevasse stuudiosse, kus päevakangelane jäädvustati piltidele nii üksi kui ka koos perega.

Päev võeti kokku Oivaliste kookidega ilusas serviisis.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee