Jelizaveta unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

„Unistuste kohvik“ Kalamaja kohvikute päeval, Swissotel Tallinn, Live Nation Estonia, Tokumaru, Ingame Quests, Eesti Meremuuseum, Jaapani toit yui kalamaja, EuroPark Estonia

Vabatahtlikud

projektijuht Mari-Liis Kallikorm, Svetlana Ivanova, Valentina Knjazeva, Aivi Lond, Annika Jenkins, Natalia Kond, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Jelizaveta unistuste päev

Harry Potteri põgenemistoas

Jelizaveta unistuste päeval oli väljas sügisene oktoobriilm. Endaga kaasa oli tüdruk kutsunud parima sõbranna ja muidugi kogu oma pere. Läbi vihma ja tuule mindi sellisesse põnevasse kohta nagu Harry Potteri põgenemistuba. Jelizaveta on Harry Potteri lugude suur fänn ja teab nende peenemaidki nüansse.

Kõigepealt loeti kenasti läbi põgenemismängu reeglid ja selgitused. Siis sai pea poolteist tundi mitmeid erinevaid toakesi läbitud ja kõik uksed ja lukud ning salalaekad avatud. Sellist kirge ja entusiasmi oli lausa raske kõrvalt vaadata, kõik pereliikmed olid üliagaralt toimetamas ja oma oskused pandi mängu sajaprotsendiliselt. Põgenemine õnnestus!

Eestis Jaapanit nautimas

Õnnelike ja rahulolevatena liiguti läbi Tallinna kesklinna Tokumaru restorani poole, kus sõbralik meeskond meid juba ootamas oli. Siin täitus Jelizaveta suur unistus ise sushit teha.

Jaapani kultuurist vaimustunud Jelizaveta nautis erinevate tekstuuridega sushide valmistamist. Väike juhendamine meistri poolt andis lootust, et kõik on võimalik ja soovi korral saab igaühest sushimeister. Õpetati ka sushisid serveerima, mille järel nauditi koos omatehtud toidu söömist. Toredaks üllatuseks olid Jaapani maiustused, mis Jelizavetale lahkelt kaasa pakiti. Kõik lahkus ja ilu, maitsed ja tekstuurid aitasid kaasa uue unistuse sünnile ‒ Jelizaveta otsustas, et alustab jaapani keele õpingutega.

Õhtuse kinoseansini jalutasime õdusas vanalinnas. Tüdrukuid ootas Apollo kinos armas Marmaduke oma seiklustega. Sai palju nalja ja oli tore koos perega naerda ja nautida.

Päev lõppes ilusa vaatega 25. korruse hotelliaknast. Uude päeva oli planeeritud lennusadama külastus ja mõnus lõuna Jaapani restoranis.

Järgmisel aastal on Jelizavetal tulemas Harry Potteri filmimuusika kontsert!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee