Johannese unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Ermi Jõululaadalt kogutud müügitulu, Eesti Laste ja Noorte Diabeediühing, Mekardia, Takjas

Vabatahtlikud

projektijuht Marge Kähr, Irma Tubli, Kristiina Kahr

Continue Johannese unistuste päev

Päev täis inspiratsiooni ja üllatusi

Johannes on poiss, kes on alati avatud seiklustele ja uutele avastustele ning tema unistuste päeva neid ka jagus. Alustasime hubases stuudios, kus juhendaja eestvedamisel valmisid imelised akrüülmaalid. Üllatuskülaliseks oli tulnud superstaari finalist Hans Markus Daniels, kellega leiti kiirelt ühine keel muusikast rääkides ja koos maalides. Hiljem oli mõnus sushit nautida ja maailma asju arutada.

Kiired ja osavad

Edasi liikusime kiiretele radadele. Johannesele meeldib aeg-ajalt sõpradega karti sõitmas käia, aga ikka on olnud tunne, et tahaks veel kiiremini. Motokeskuse kogenud juhendaja õpetuse ja nutikate näpunäidete abil sai selgemaks, kus gaasi anda ja millal kõige parem aeg pidurdada, ning tõesti ringiajad paranesid justkui imeväel. Lahkusime Langelt kindla veendumusega, et harjutamine teeb meistriks ja head nõuanded on kulda väärt!

Johannes oli meile esimesel kohtumisel öelnud, et kõige vingem on ikka sõpradega koos aega veeta. Suur oli Johannese üllatus, kui sõitsime kooli ette, kus teda needsamad parimad sõbrad ootamas olid, et ülejäänud päev koos veeta. Pole ägedamat kohta sellele seltskonnale, kui Net spordihall, kus instruktorite käe all sai harjutatud padelit ja ronitud tehiskaljudel. Üks sõpradest väljendas tänulikkust, et oleme päeva korraldamisel mitte ainult Johannesele mõelnud. See oli temast väga armas.

Lauamängude lainel

Olles natuke hinge tõmmanud ja kõhud täis söönud, oli aeg asuda päeva viimase üllatuse juurde, milleks asusime avastama kõige uuemaid ja põnevaid lauamänge.

Päris raske on päeva lõpetada, kui seltskond on nii hoos. Õnneks kinkis Brain Games Johannesele mitu mängu, mida kodus saab sõpradega mängida. Mängujuht Külli ootab seltskonda põgenemistuppa end proovile panema!

Sündmusterohke päev võib tekitada peas paraja virvarri, seega oli tõeliseks kirsiks tordil Vihula mõisa kinkekaart, et Johannes saaks koos perega mõnusalt endale sobival ajal nende juures aja maha võtta ja olnut meenutada!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee