Johanni unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

UPM Kymmene 3. vahetus (rahaline toetaja), Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit

Toetajad ja koostööpartnerid

Dr Lenne-Triin Kõrgvee, Kommipomm, SKA Park, AQVA Spa

Vabatahtlikud

projektijuht Irma Tubli, Riina Laanemets, Liina Arumägi, Kertti-Airin Pärli, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Johanni unistuste päev

Johanni unistuste päeval kulutati tublisti energiat

Johann ootas oma unistuste päeva koroonapandeemia tõttu väga pikalt, kuid ühel kevadisel pärastlõunal tegime selle kauaoodatud päeva teoks. Tartu SkaPark ootas päevakangelast ja tema sõpru vahvate üllatuste ja huvitavate mänguasjadega. Uudistamiseks ja tutvumiseks palju aega ei jäänudki, kohe alustati põnevate Nerfi lahingmängudega. Kõigepealt valisid Johann ja mängujuht siiski lihtsamad tegevused, et käsi soojaks ja silm täpseks saada. Lõbus oli lihtsalt nooltega märki lasta ja sõprade punkte kokku lugeda.

Soojendus tehtud, oli aeg ägedamateks võistlusteks. Johann ja ta sõbrad jaotati kahte meeskonda ja mängujuht andis kõigile teada täpsed reeglid. Prillid ning kiivrid pähe, lemmikrelv puusale ja tõeliselt põnev mängulahing võis alata. Jooksmist ja ärevaid hetki oli küllaga, sest tuli ju taga ajada võõraid tiimiliikmeid ja kaitsta omasid. Energiat kulus päris palju ja mängu lõpuks olid kõik osalejad välja teeninud korraliku söögipausi.

Vaid üks lasteeine ja tagasi lahingusse

Päevakangelast ja tema külalisi ootas ees McDonalds`i lasteeine ja värviline tort. Tort oli magus ja mahlane ning andis kiiresti energiat, et veel üks heitlus vastasmeeskonnaga maha pidada. Tegemist oli juba kogenud mängijatega ja tempo oli seetõttu kiirem ning mäng särtsakam. Võitjaid ja kaotajaid ei olnud, mõnusalt väsinuna tundsid ennast kõik liikmed, kes kogunesid lauamänge mängima või lihtsalt diivanile puhkama.

Üllatused ja kingitused jäid päeva lõpetama

Johanni ootas ees veel üks üllatus. Tema perele meeldib käia spaas puhkamas ja maitsvat toitu nautimas. Kingituseks saigi väike poiss oma nerfi ja Xbox-i uue mängu, lisaks sellele veel Rakvere Aqva spaa külastuse koos perega. Tal on võimalus seal rõõmsalt aega veeta, ujuda, saunas käia ja lihtsalt mõnusalt perega koos olla. Vahel on see viimane kõige olulisem selleks, et elu tunduks mõnus. 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee