Jõulupidu Tallinna Lastehaiglas

Vabatahtlikud

Grete-Liis Lepp, Mai Teras, Oksana Muraškina, Mari Annuka, Elge Lind

Erilised tänusõnad

Vichy Vitamin, Tulip OÜ, Viljandi Gümnaasiumi Õpilased ja Caroline Homik- humanitaar-kunsti õppesuuna õpperühma esindaja

Continue Jõulupidu Tallinna Lastehaiglas

Jõulumehe ja Troll Poppy külaskäik

Sellel mänguhommikul Tallinna Lastehaiglas oli kõik hoopis teisiti – mängutuba oli täis värvilisi õhupalle, toolid olid sätitud peagi saabuva jõuluvana vastuvõtuks. Lastega koos ootas jõulumeest ka troll Poppy, kes uuris, mida lapsed jõuludeks soovivad.

Lego peeti ikka number-üks-tegijaks, kuid oli ka suuremaid soove, näiteks ATV ja tasakaaluliikur. Paljud lapsed ei osanudki midagi soovida ja vaikisid nagu ka mitmed lapsevanemad, kes jäid sõnatuks, kui palusin neil oma mõtteid jagada. Jõudsime ühiselt arusaamisele, et unistus ei olegi tihti asi, mida saab katsuda, vaid südamest tulnud soov, et lapsed saaksid terveks ja tunneksid rõõmu koosolemisest.

Päkapikud Võlumaa Lasteteatrist

Jõuluvana ootamine muudkui venis ja venis, kui korraga astusid ruumi kaks päkapikku, kes olid kogemata jõuluvana kotist välja kukkunud. Võlumaa Lasteteatri päkapikud korraldasid lastele vahvaid mänge, et jõuluvana ootamine lõbusam oleks. Peagi ühines ka kauaoodatud külaline. Kõik lapsed, nii suured kui väikesed, said jõuluvanalt kingituse. Suuremad said teraapilise värviraamatu. Väiksemad leidsid oma pakist Viljandi Gümnaasiumi humanitaar- kunstiõppesuuna õpilaste „Lapselt lapsele“ kampaania käigus tehtud temaatilised värviraamatud. Et pildid oleksid veel värvilisemad, lisas Koduekstra pakki omalt poolt värvipliiatsid Yummikommid rõõmustasid lapsi aga ülimaitsvate kummikommidega. Ka sellel korral said kõik, kellel ei olnud võimalik mängutuppa tulla, tegevustest osa. Päkapikud külastasid lapsi palatis ja viisid neile kingituseks helkuri, et nad koduteel ikka nähtavad oleksid. Iga laps sai ka suu magusaks. Ja veel jagasid unistuste haldjad osakondadesse puuviljadega kinkekorve, et ka kõik tublid arstid ja õed oleksid terved ning saaksid jõulusoojuse südamesse.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee