Käpapatrull lastehaiglas

Toetajad ja koostööpartnerid

Merros Stuudio ja Merli Hirbaum, Tallinna Lastehaigla ning Tallinna Kristiine Gümnaasium

Continue Käpapatrull lastehaiglas

Aeg minna missioonile! Lastele on külla lennanud tiibadega koer ‒ Käpapatrull Skye. Sisenemine toimub siiski ukse kaudu, kuigi akna taga lendavat koera näha oleks eriti suur üllatus.

Kaasa võetud esemete hulgas on mänguasjad, kus lapsed said end proovile panna täpsuses ja osavuses. Palliga veeretasime pikali kurikaid ja üksteise järel lendasid rõngad pulkade otsa. Just rõngad on need, mis panid lapsed eriti proovile, kuid kõrvu kostus ikka ja jälle: “Ma ei anna alla!”.

Lastele meeldisid väga käpapatrull Skye mängud ja sooviti korduvalt uuesti alustada ühte ja teist tegevust. Käpapatrullid on armastatud tegelased ning pole imestada, kui iga teine oskab nimetada kõiki tegelasi nimepidi.

Kohtumise lõpus andis Sky lapsele valida pildi, mille ta sai ära värvida. Valiku tegemine ei ole kerge, sest kõik kutsud on nii toredad! “Kas tohin vennale ka võtta ühe pildi ta on suur fänn,” küsis üks laps. “Muidugi!” teatas Skye.

Meeldejäävaks osutus seik, kus üks ema tegi videokõne lapsele, kes isaga parajasti kodus viibis. Poiss ei suutnud uskuda, et tema vennale on haiglasse külla läinud käpapatrull. Kinnituseks viib haiglaravil viibiv poiss oma vennale pildi, mille ta saab ära värvida.

Roosa kutsu tekitas eriti suurt elevust palatis, kus on üheskoos päris väikesed ja juba üsna suured lapsed. “Kuidas siis ikka mina, ma juba nii suur,” aga Skye julgustas ka neid mängima ja end proovile panema. Nii palju rõõmu ja seda haiglasse külla läinud tegelased soovivadki lasteni viia. Kiiret paranemist head sõbrad!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee