Käpapatrull Skye käis lastehaiglas

Toetajad ja koostööpartnerid

Aitan Eestit MTÜ (rahaline toetaja), lastepeod.ee, Margit Järvoja, Tallinna Lastehaigla 

Continue Käpapatrull Skye käis lastehaiglas

Samal ajal kui kõik teised Käpapatrulli kutsud olid vihmausside päästemissioonil, külastas lennuekspert Skye Tallinna lastehaiglat.

Külastuse jooksul käis ta läbi nelja osakonna palatid, kust ta leidis juurde terve hulga armsaid uusi sõpru. „Kui vahvad ja vaprad lapsed, tõelised kangelased,“ mõtiskles Skye.

Uute kamraadidega lobiseti erinevatel põnevatel teemadel, räägiti unistustest ning ka Käpapatrulli tegelastest. Skye’ile valmistas suurt rõõmu tõsiasi, et enamus lastest tundsid piltidelt kõik koerad nimepidi ära ja teadsid nende ülesandeid patrullis.

Kuna Skye on lennukoer, armastab ta kõike, mis on õhu ja lendamisega seotud. Seetõttu meisterdati koos kõigile isiklikud lennukid. Selleks läks vaja vaid pesulõksu, jäätisepulki ja ühte kivikest. Kogu kamp sai sellega suurepäraselt hakkama, tulemused olid imeilusad. Skye kinkis lastele ka õhupallist voolitud koera, kes neid haiglasse kaitsma ja valvama jäi. Nüüd on lastel oma lennuk ja koer olemas, mida terveks saades koju kaasa võtta.

Skye on väga tänulik selle võimaluse eest, et sai laste päeva veidike rõõmu tuua ning soovib kogu südamest lastele kiiret paranemist. Lennukoerale jääb sellest külaskäigust kustumatu mälestus, sest koosveedetud aeg oli tõeliselt vahva ning nii vapraid lapsi pole ta ammu kohanud!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee