Karina unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Ma armastan aidata (rahaline toetaja), Tallinna Lastehaigla onkoloogia-hematoloogia osakond ja dr Kristi Lepik, Rüütel Irina Photography

Vabatahtlikud

projektijuht Oksana Muraškina, Aljona Šatalova, Anu Juul, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Karina unistuste päev

Filmiteemaline unistuste päev

Esimene kohtumine Karinaga toimus talvel. Karina on rõõmsameelne ja naeratav laps, kellele meeldib tantsida, küpsetamisel abiks olla ja lemmikloomadega mängida. Suure huviga vaatab tüdruk seriaali „Wednesday“ ning talle meeldivad TikToki videod.

Kõik nagu filmis

Saadud info põhjal otsustasime Karinale ja tema perele korraldada tõelise fotosessiooni tema lemmikfilmi stiilis.

Ettevalmistus oli põhjalik ning ühel laupäeva pärastlõunal kogunetigi stuudiosse. Kohapeal oli ootel  terve meeskond ilutegijaid  ̶ rõivastilist, meikar, patsipunuja ning loomulikult tantsuõpetaja ja fotograaf. Kõigepealt valiti Karinale tema lemmikkangelanna stiilis kleit, seejärel meisterdati kaunis soeng. Tüdruk jäi tulemusega väga rahule.

Kui ka õele oli sobiv kostüüm valitud, läks pildistamiseks. Fotograaf Irina püüdis üles võtta täpselt samu stseene, mis filmist tuttavad. Järgnes filmi populaarseima tantsu selgeksõppimine. Meile näidati ette tantsuliigutused, mida kõik naerdes meelsasti kordasid. Kogu perele meeldis selles osaleda  ̶  Karina vanemad, õde ja vabatahtlikud tantsisid mõnuga.

Pärast tantsu sai Karina esimese kingituse, kauni ehtekarbi. Sisuga tutvumise järel venis tüdruku näole lai rahulolunaeratus.

Multifilmiga kätt proovimas

Oli aeg minna lõunale. Meid ootas Patarei Burger. Tüdrukud said köögis valmistada ise oma lemmikburgereid, mis koos friikartulitega maitsesid kui parim lõunasöök kunagi. 

Pärast väikest puhkust kinkisime Karinale Pikachu mänguasja, mida tüdruk juba ammu igatses. 

Seejärel ootas meid animastuudio, kus saime kõik multifilmi loomisel kaasa lüüa. Oli väga huvitav jälgida, kuidas joonistatud tegelased teleekraanil elavateks muutuvad. Karina ja tema õde osalesid ka tegelastele hääle andmisel. Kõigile meeldis olla nii kunstnik kui ka lavastaja.

Perele kingiti nukuteatri muuseumi piletid, misjärel  hakkaski unistuste päev läbi saama ja oli aeg head aega soovida. Karina tore ja ühtehoidev pere jäi vabatahtlikele meelde, samuti Karina särav ja rahulolev naeratus. 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee