Kartmatu Vaiana lastehaiglas

Toetajad ja koostööpartnerid

Igavene Heategu (rahaline toetaja), Merros Stuudio ja Merli Hirbaum, Tallinna Lastehaigla

Continue Kartmatu Vaiana lastehaiglas

Kes küll on see tüdruk, kes on tumedate juustega ning kannab lilledega seelikut – Vaiana.

Kartmatu teismeline, kelle sihiks oli multikas päästa oma saare rahvas. Laste juurde jõudes sai külaline kõigepealt nendega tuttavaks. Kaasa võetud asjade hulgas oli üks multikaraamat, mis kirjeldas hästi Vaiana seiklusi ning teisi tegelasi.

Vaiana armastab ookeani ja vett ning seetõttu võttis ta kaasa ujumiseks mõeldud lestad, mida lapsed said jalga proovida, et palatis ringi kõndida. Ühele poisile tekitas see nii suurt rõõmu, et pöördus oma ema poole palvega endalegi need soetada.

Kotti oli pugenud kukk Hei-Hei, kes eriti palju elevust lastes tekitas. Lisaks oli külaline ette valmistanud pusled, millel tema sõbrad ja teised tegelased multikast. Kõlamata ei jäänud ka laul haiglapalatis, mida Vaiana multikas laulis. Ühe tüdruku suur palat kajas nii uhkelt, et seal ei saanud kuidagi laulu laulmata jätta.

„Me naeratasime üksteisele ja olin õnnelik kui nägin tema silmades rõõmu,“ tõdes Vaiana. Lastega kohtumine oli ka sellel korral erinev – kellega sai lihtsalt jutustatud, kellega ringi joostud ning vaikselt laua taga puslet kokku pandud. Kõige tähtsam oli aga ühiselt koos veedetud aeg. Saage terveks, head sõbrad!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee