Katerina unistuste päev

Vabatahtlikud

Kertti-Airin Pärli, Liina Arumägi, Mari-Liis Männik

Erilised tänusõnad

Julia ja Aleksandri pulm, Maila Käos, Limusiini Rent Tartus, Fotograaf Madli Viigimaa, Martin-Egert Kangur

Continue Katerina unistuste päev

Katerina printsessihõnguline unistuste päev

15-aastane Katerina on väga andekas joonistaja ja meisterdaja ning nagu paljudele noortele neidudele ikka, meeldivad temalegi iluprotseduurid. Oma unistuste päeval sooviski ta meisterdada ägedaid ehteid, tegeleda kunstiga ning tunda end tõelise printsessina. Tüdruk unistas ka restoranikülastusest, kus ta saaks üle tüki aja taas hamburgerit ja friikartuleid mekkida. Seda kõike soovis ta kogeda koos oma õe, ema ja isaga.

Esmapilgul tõsine ja vaiksevõitu Katerina paistis oma kingituste- ja üllatusterohkel unistuste päeval silma helge naeratusega. Unistuste päeva hommikul ootas Katerinat maja ees valge limusiin, mis sõidutas ta esimesse sihtkohta. Limusiinis avastas ta ka magusa kingituse, milleks oli kastitäis Jäämari maasika smuutijäätist!

Valmis tõeline kunstiteos

Limusiin peatus Tartu Kõrgema Kunstikooli ees. Seal asus kooli nahaosakonna juhataja Katerinale ja tema õele õpetama sellist marmoriseerimise tehnikat nagu Ebru (türgi keeles ”pilvekunst”).

Marmoriseerimist katsetamas

Paberi marmoriseerimise ehk tilgatrüki tulemusena valmis tõeline kunstiteos, mis kohapeal ära raamiti. Kuldsest nahast sai tehtud veel käevõrusid ja rinnaprosse, mille tüdrukud kohe kasutusse võtsid. Seiklused jätkusid, kui sportauto Porsche 911 tüdrukud Emajõe-vaatega Dorpat restorani lõunale sõidutas. Sportautost leidis Katerina järgmise kingituse – uhke meisterdamiskomplekti Meister Disainilt! Dorpatis täitus veel üks Katerina unistustest, kui ta sai üle pika aja süüa eritellimusel valminud veiselihaburgerit ja friikartuleid. Et lõunatamine lõbusam oleks, õpetas samal ajal Tähe Pidu MTÜ tüdrukutele õhupalliloomade meisterdamist. Kingituseks saadud kümme õhupalli lennutas Katerina särava naeratuse saatel taeva poole.

Ilu jäädvustati piltidele

Pärastlõuna veetis Katerina aBella ilusalongis. Lahked salongitöötajad võtsid tüdruku oma hoole alla ning tegid talle massaaži, maniküüri ja pediküüri. Pausi ajal sai Katerina ühe ägeda iluteemalise kingituse Sirowa Tallinn AS-ilt. Seejärel iluprotseduurid jätkusid ning tüdrukule tehti äge soeng ja meik. Katerina oli tõeline printsess! Et kogu tema ilu jäädvustada, sai tehtud rohkelt ilufotosid. Katerinat üllatati veel mitmete kingitustega. Ilusalongi töötajad kinkisid talle rukkilillekimbu ning ilutoodete kinkekoti. Mirtex Lilled saatis samuti ülisuure lillekimbu ja õhupalle. Ka need õhupallid lennutasid tüdrukud taeva poole. Õhtu jätkus restoranis Hõlm, kuhu tulid ka vanemad. Õhtusöögi kõrvale pakkus rõõmu ja elevust laste sõber Hull Teadlane, kes tutvutas perele teadusmaagiat ning peitis lõpuks kogu pere tossupilve sisse. Päeva lõpus kinkis restoran Hõlm Katerinale veel 15 lillat õhupalli (lilla on Katerina lemmikvärv!), Apollo kino kinkis VIP kinokülastuse ning Amserv Auto AS üllatas suure kunstikomplektiga.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee