Klausi unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Aitan Eestit MTÜ (rahaline toetaja), Tallinna Lastehaigla hematoloogia-onkoloogia osakond ja dr Kristi Lepik, VLND burger

Vabatahtlikud

projektijuht Janika Roosimäe, Karina Eisenschmidt, Erle Sepp, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Klausi unistuste päev

Koos klassivendadega unistusi ellu viimas

Klausi ning tema perega kohtusime suve alguses. Klausi isa rääkis pikast ravist onkoloogia osakonnas ning haiglas veedetud lugematutest tundidest ning sellest, kuidas Klausil aitas jõudu koguda Rakett69 saade. Rakett69 saatejuht Aigar Vaigu on Klausi suur iidol ning oli selge, et Klausi number 1 unistus oleks osaleda saates. Teine suur tugi haiguse ajal oli poisile tema klass. Ja need kaks unistust sai ju ometi ühendada! Oodata tuli ära vaid suve lõppu, et lapsed oleksid taas linnas. Ja siis see ära teha Rakett69 stuudios Aigar Vaigu juhendamisel.

Burgerimeister Klaus

Ühel augustikuu äärmiselt vihmasel päeval ootas Klausi ning tema sõpru GoBusi buss, mis nad kodukohast Kohilast peale võttis ning seiklema viis. Kuna Klausile pakub huvi ka kokkamine ning burgeri tegemine on jõukohane kõigile lastele, algas poiste päev VLND burgeris, kus lapsi võtsid vastu burgerimeistrid Nils ja Kristo. Poisid said välja mõelda oma unistuste burgeri ning asuda siis kokaametisse ning Nilsi ja Kristo juhendamisel see endale valmistada. Kes jaksas süüa, tegi endale veel teisegi. Märgiks, et Klaus on nüüd täieõiguslik burgerimeister, sai ta oma isikliku VLND burgeri pildiga särgi.

Aigar Vaiguga teadusstuudios

Kõhud täis, algas teekond suurima unistuse poole – ees oli kohtumine Aigar Vaiguga ning osalemine päris enda Rakett69 ülesannete lahendamises. Poisid olid Rakett69 teadusstuudiosse jõudes elevil. Nähes, et neid võtab vastu iidol isiklikult, kasvas elevus veel paari pügala võrra.

Mitme tunni jooksul lahendati põnevaid ülesandeid Aigari juhendamisel. Aigar, kuuldes, et on Klausi suur iidol ning et Rakett69 saated aitasid Klausi raske haiguse ajal, oli äärmiselt tänulik, et tal oli võimalus Klausi unistuste päeval kaasa lüüa. Emotsioonaalse päeva lõpus viis buss lapsed koju ning positiivsetest emotsioonidest saavad poisid veel terve kooliaasta vältel jutustada.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee