Kristina unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Kanal 2 Jõulusoov, Wasa Resort, Videograaf Vladimir Kamensky, VihurMoto, Pärnu Põgenemistoad, Steffani Pizzarestoran, Wiedemanni Tõlkebüroo, Tallinna Lastehaigla hematoloogia-onkoloogia osakond ja dr Marge Lenk

Vabatahtlikud

projektijuht Aleksandra Popova, Svetlana Kolkanen, Elge Lind (keeletoimetaja)

Continue Kristina unistuste päev

Kristina unistuste päevad motomaailmas ja spaas

Kristina on väga tagasihoidlik, ent asjalik ja ettevõtlik tüdruk. Ta elab koos oma perega Narvas. Tänavu lõpetas Kristina 9. klassi ja plaanib jätkata õpinguid gümnaasiumis. Koroonaviiruse tõttu toimus meie esimene kohtumine Zoomis, mis ei takistanud põrmugi lähemat tutvumist ja suhtlemist. Mida Kristina armastab ja millest ta unistab? Kristinale meeldivad mootorrattad ja ta veedab meelsasti aega koos oma perega.

Kristina esimene unistuste päev algas sõiduga Narvast Pärnusse. Pärast pikka reisi majutus pere hotelli ja veetis aega spaas, hiljem ootas maitsev õhtusöök hotelli restoranis. Ilmaga vedas ja pere sai Eesti suvepealinnas rõõmsalt ringi jalutada.

Teisel päeval sõitsime Kristinale hotelli järele, tervituseks kaasas lillekimp. Vaatamata vihmasele ilmale oli meil tuju väga hea ja hinges rõõmus ootuselevus. Suundusime koos ringrajale, kus Kristina kohtus Vihur Moto meeskonnaga. Saime tuttavaks Eesti parima motoringrajasõitja Marko Rohtlaanega ja Selyn Kazakovaga. Meeskond tutvustas rattaid ja võistlusi, Kristina proovis endale selga mootorratturi vormi. Lummatult kuulati mootorihääli. Sissejuhatus tehtud, mindi Porsche ringraja vaateplatvormile rada vaatama, taustaks lood kõige ohtlikumatest pööretest. Mootorite vägi pani tüdruku silmad ikka särama küll!

Vaimustunult sõitsime kõik koos edasi seiklusmängutuppa. See oli Päästeameti põgenemistuba. Kristina võttis juhtimise enda kätte ja aitas kõigil keerulisi ülesandeid lahendada. Saime toast välja vähem kui tunniga. Kogu selle aja oli meiega video filmija, kes Kristina tunded jäädvustas.

Kui tihe ja elamusi täis päev õhtusse hakkas jõudma, sõitsime koos restorani õhtust sööma ja muljeid jagama. Pärast maitsvat õhtusööki ja mõnusat suhtlemist suundus pere oma numbrituppa puhkama.

Kolmas päev kulges rahulikult ‒ pere käis spaas ja lõunatas Pärnu kõige populaarsemas pitsarestoranis. Olid mõnusad puhkusepäevad.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee