Lotte külastas taas lastehaigla lapsi

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Lotte külastas taas lastehaigla lapsi

Kevade esimesel päeval külastas Leiutajate küla Lotte Tallinna lastehaiglat, kus tal oli õnn tutvuda paljude armsate haiglaravil viibivate lastega.

Ühine jutusoon leiti nendega imekiiresti ning uued sõprussuhted olidki loodud. Lottel oli kaasas ka kotitäis põnevat kraami lõbusate tegevuste jaoks, mida üheskoos uute kamraadidega mängida.

Kevade saabudes sadas õues küll kerget lund, aga õhk oli mõnusalt värske ning linnulaululine. Et laste päev oleks pisut värvikam ja kevadisem, voolis Lotte neile õhupallist lepatriinu käevõrud ja koerakesed. Koerapreilil läksid silmad rõõmust särama, sest õhupallivigurid tõid väikeste sellide suule kiirelt laia naeratuse.

Mängudest populaarseim oli uus põnev lauamäng, milles lastel oli võimalus Lottega võistelda. Koeraneiu osutus lõpuks tõeliseks lauamängutšempioniks, kuigi mõned lapsed hiilgasid oma osavusega ning võitsid teda mitmeid kordi.

Kõikidel osapooltel tuli sel hommikul proovile panna ka oma detektiivi oskused –  ära pidi arvama, mis põnevad esemed on suurendatud piltidel peidus. See oli üpris keeruline ülesanne, kuid üheskoos õnnestus see suurepäraselt.

Oli üks ilmatuma vahva positiivsete emotsioonidega hommikupoolik. Lotte on väga õnnelik, et sai endale palju vapraid sõpru juurde ning tundis suurt rõõmu, et koos sai loodud palju õnnelikke mälestusi! Ta soovis lastele kiiret paranemist ja kutsus nad kõik endale suvel külla.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee