Luise unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Kedi ja Justini pulm (rahaline toetaja), dr Sirje Mikkel ja Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, Kase Talu, XS Mänguasjad

Vabatahtlikud

projektijuht Maiki Linder, Kairi Möller, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Luise unistuste päev

Sport, kostüümipidu ja palju nalja

Luise unistuste päev algas positiivsete emotsioonidega. Tüdruk sai tervituskirja, mille juba lugeda oskav 7-aastane vend Herald pidulikult ette luges. Lapsed olid ootusärevad, eesolev päev lubas üllatusi.

Kui kõik olid kenasti autosse pakitud, asusime teele Tartusse Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse. Seal tõstsime kangi, hüppasime üle kitse ja ronisime köitmööda. Lapsed said mänguliselt tutvust teha erinevate spordialadega, proovida spordikommentaatori rolli ning koos vanematega imetleda suurejoonelist karikate väljapanekut.

Printsessi juhatusel Tupsiku lastehoius

Spordimuuseumist liikusime edasi Annelinnas asuvasse Tupsiku lastehoiu ruumidesse, kus meid võttis vastu printsessist mängujuht. Kõik tüdrukud ja naised said endale selga printsessikleidid ning kostümeeritud said ka poisid ja mehed. Tupsiku lastehoiu ruumides tegi fotograaf väikese fotoseansi, kus pildile püüti kogu see vahva kostümeeritud seltskond.

Kauneid fotosid tuli Luisest, Luisest koos õdede ja vennaga, kogu perest ning Luisest koos vabatahtlikest printsessidega. Mängujuhiga koos sai mängitud, meisterdatud ehteid ning iga laps sai endale lõpuks veel kingiks õhupallilooma. Üheskoos peeti maha meeleolukas printsessipidu maitsva toiduga Vapianost ning unistuste printsessi tordiga Karini Tortidest.

Tagurpidi Maja ja Kase talu

Kui kõik olid jälle iseendaks tagasi kehastunud, suundusime Tagurpidi Majja, kus jätkus nalja ja naeru. Mõnel küll võttis see veider keskkond seest kergelt õõnsaks, aga läbi käidi kogu maja ikka üheskoos.

Päeva lõpetuseks suundusime Kase tallu, mille lahke perenaine näitas kõiki oma põnevaid loomi, lubas neid toita ning sõbralikumaid ka paitada. Põnevad olid nii loomad kui ka perenaise lood nendest.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee