Maagilised tegevused Ukraina lastele

Toetajad ja koostööpartnerid

Eesti PagulasabiSotsiaalkindlustusametTallinki laev Isabelle, mustkunstnik Fred-Erik Johanson, Raadimõisa hotell.

Vabatahtlikud

Yana Nezdemovska, Carmen Lepik, Kaari Põlder, Maila Lubi, Irma Tubli

Continue Maagilised tegevused Ukraina lastele

Möödunud nädalal toimusid Tallinnas ja Tartus Ukraina lastele maagilised ja toredad tegevused, mis pühkisid raskel ajal muremõtted eemale.

10. mail korraldasid Tallinna ja Tartu vabatahtlikud Ukraina lastele põnevaid tegevusi. Tallinki laeval Isabelle oli maagiline päev, sest kohale tuli mustkunstnik Fred-Erik Johanson. Šõu oli lausa nii põnev, et saal rõkkas imestushüüetest ja aplaus ei tahtnud lõppeda. Sündis lausa publikurekord.

Muidugi said Ukraina lapsed võlutrikkides kaasa teha ning see tundus neile nii huvitav, et nad soovisid lausa ise ka tulevikus mustkunstnikuks hakata. Fred-Erik Johanson oli tõeline superstaar, kellega etenduse lõpus tehti pilte ja sooviti autogrammi.

Tartus toimus taas käsitööring, kus vooliti plastiliiniga ja meisterdati ilusaid ehteid. Need lapsed, kellel jäid eelmine kord unenäopüüdjad tegemata, said needki valmis. Eriti meeldis lastele plastiliiniga voolida ja oli näha, et nad nautisid kätega rullimist väga. Endiselt olid populaarsed ka papptaldrikust maskid, mida sooviti taas valmistada.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee