Minni Hiir külastas lastehaiglat

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Minni Hiir külastas lastehaiglat

Minni Hiir külastas Tallinna lastehaiglas viibivaid lapsi, et nende päeva veidi rõõmu ja elevust tuua.

Külastuse ajal mängiti koos lõbusat pildi arvamise mängu, milles lapsed olid tõelised meistrid – kõik pildid arvati ära vaid mõne sekundiga! Hiireke kinkis igale soovijale ka õhupallist voolitud liblika, koera või mõõga. Kaasas olid tal veel Miki ja Minni piltidega tätoveeringud, millest uued sõbrad said endale sobivaima välja valida.

Koos lobiseti olulistel teemadel ja õpiti üksteist paremini tundma. Lapsed olid hiirepreiliga väga sõbralikud, sest loomad neile üldiselt meeldivad. Paljud väikesed patsiendid jagasid Minniga, kui väga nad oma koduloomi igatsevad. Üks armas tüdruk rääkis, et tal on lausa neli kassi, kes teda hirmsasti koju ootavad. Jutuks tulid loomulikult ka koerad ja isegi merisiga.

Üks laps oli viibinud haiglas kolm nädalat järjest ning suur lootus oli, et peagi on võimalus tal koju saada. Oli ka neid, kes vaid ühe öö olid seal veetnud ning juba koju naaseda võisid.

Kuigi haiglas viibimine ei ole lastele meeltmööda, oli mõni neist natuke rõõmus selle üle, et kooli ei pea minema. Paar nädalat oli sel ajal veel kooli lõpuni jäänud, aga kuna kodus jätkus ravi edasi, siis enne sügist kooli asja polnud.

Külastuse lõpus soovis Minni kõikidele lastele kiiret paranemist ja mõnusat rõõmurohket suve.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee