Noora unistuste päev

Vabatahtlikud

Hannabel Müür, Mari-Liis Altmann, Annika Jenkins

Erilised tänusõnad

Mihkel Männik

Continue Noora unistuste päev

Noora unistuste päev oma pere ja Lottega

Kohtusime Noora ja tema perega kaks kuud enne unistuste päeva toimumist. Pere vastuvõtt oli soe ja südamlik. Vesteldes selgus, et Noora lemmiktegelane on kõigile teada-tuntud Lotte. Samuti saime aimu, millest pere puudust on tundnud – ühisest spaakülastusest. Tüdruku pere on suur ning koos spaasse minek on midagi, millest nad juba ammu unistanud on.

Alustasime unistuste päeva Lottemaa teemaparki sõites. Meid sõidutasid kohale Amserv Järve esinduse autod. Veetsime teemapargis kokku kuus tundi, mis läksid väga kiiresti. Rõõmu jätkus nii väikestele kui suurtele. Kes nägi esimest korda rääkivat koera, kes lendas legendaarse Oskari lennumasinaga. Tutvust tegime kõigi Lottemaa elanikega, kellega koos sai nii lauldud kui tantsitud.

Kosutav spaa elamus

Õhtul saatsime pikast päevast väsinud pere puhkama Estonia Resort Hotel spaa- ja saunakeskusesse, kus nad said nautida maitsvat õhtusööki ja spaa mõnusid. Spaas veetsid nad veel terve teise päeva ja kolmanda päeva hommiku. Vahepeal kogesid nad maitseelamusi Pärnu Sushikingis. Oli näha, et Noora pere oli unistuste päeva kaua oodanud ja nad nautisid sellest iga hetke.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee