Pipi külastas lastehaiglat

Toetajad ja koostööpartnerid

Aitan Eestit MTÜ, Merros Stuudio ja Merli Hirbaum, Tallinna Lastehaigla

Continue Pipi külastas lastehaiglat

Olenemata sellest, et tedretäpid peituvad maski taha, reedavad oranžid juukse patsid ja eri värvi sukad kohe kellega on tegemist ‒ haiglasse on saabunud Pipi Pikksukk. „Juhhuu! Kas tohib tulla?“ uuris rõõmsal häälel tegelane enne palatisse sisenemist. Külaline võeti rõõmuga vastu!

Pipi küsis, kuidas käsi käib ja mis uudiseid on ning pajatas ka ise paar vahvat ning lõbusat lugu. Seekord oli tõeliselt palju rõõmu, et leidus ka tühjasid palateid ‒ seda rohkem terveid lapsi! Haiglaravile saabus ka poiss, kellel ema kaasas. Kohe märgati külla tulnud Pipit. Haiglasse saabunud poisslapse üllatus oli suur, kui selgus, et haiglas võib ka selliseid tegelasi kohata. Ema veel julgustas, et pole midagi, mille pärast muret tunda ja nalja saab ka. Hiljem kohtus Pipi poisiga juba palatis ja üheskoos mängiti topsimängu, kus tuli hoolikalt jälgida, millise topsi all on parajasti pallike.

Lapsed on nii osavad, kuigi Pipi üritas mitme trikiga neid ninapidi vedada, aga tulutult. Intensiivravi palatis lamas voodis poiss ja vaatas telekat. Tasakesi lähenes lapsele Pipi, kes uuris, kas on äkki mängutuju. „Alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama,“ just nii läks Pipi kohtumine selle poisiga, kes soovis külalisega ka lõpuks oma mänge mängida ning palus Pipil kauemaks külla jääda. Mänguaeg aga saab ükskord otsa ja Pipil oli aeg edasi liikuda. Koos meisterdati üks tore paberist sõber, kes haiglaravil lapsele seltsi pakuks ja kõik salajutud ära kuulaks. “Saage ruttu terveks!” hüüdis Pipi lahkudes palati ukselt.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee