Pipi Tallinna Lastehaiglas

Toetajad ja koostööpartnerid

Kopli Lasteaed, Margit Järvoja ja Lastepeod.ee, Tallinna Lastehaigla

Continue Pipi Tallinna Lastehaiglas

Tedretäpiline ja punaste patsidega Pipilota Viktuaalia Rullkardiine Piparmünta Eefraimitütar Pikksukk sattus spunki otsides Tallinna Lastehaiglasse.

Kaasas oli tal ka härra Nilsson, kes salaja kohvrisse oli pugenud. Väike Onu pidi aga õue ootama jääma, sest hobused paraku pole haiglasse lubatud ning kohvrisse nad samuti ei mahu. Pipi suureks üllatuseks olid kolme korruse palatid lapsi täis, mistõttu otsustas ta nende tuju üleval hoidmiseks midagi vahvat korraldada.

Alustustati pildimänguga. Lapsed pidid ära arvama, kes tuntud tegelased piltidel peidus on ja kõik said selle ülesandega suurepäraselt hakkama. „Milline andekuse tipp,“ mõtles Pipi. Väiksematel põnnidel tuli aga seebimullide purustamine imehästi välja. Mullidel on mingi super võime tuua sekunditega lastele naeratus näole ja sära silmadesse.

Kui lapsed terveks saavad, plaanib Pipi nendega laevale seilama minna. Kuna Pipi tahab suureks saades piraadiks hakata, siis kinkis ta lastele täispuhutud piraadimõõgad ning julgemad sellid lasid enda käele tätoveeringu panna.

Külastusaja lõpus soovis Pipi kõikidele oma uutele sõpradele kiiret paranemist ning jätkas juba mujal spunki otsingutega. 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee