Revo Hendri ja Jete-Marie unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Head uut aastat lastele 2023, Dr Kaire Heilman ja Tallinna Lastehaigla, Linde Europe North, Skoda Tallinn, Alexela, Kalev

Vabatahtlikud

projektijuht Cätly Heinpõld, Sirje Martin, Silvia Jänes, Kersti Puman, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Revo Hendri ja Jete-Marie unistuste päev

Õe-venna unistuste nädalavahetus

Revo Hendri ja Jete-Marie on õde-venda, kellega esmakordselt kohtusime virtuaalselt, selgitamaks välja laste unistusi. Revo Hendri suureks sooviks oli minna Spot of Tallinnasse ning Jete-Marie unistas Skyparki külastusest.

Esimene päev oli Jete-Mariele

Pere saabus 10. juunil Tallinnasse ning esimesel päeval keskendusime rohkem Jete-Marie unistustele. Lastel polnud aimugi, et nende unistuste päevad just sellel nädalavahetusel toimuvad. Vanemad pakkisid asjad nii salaja, et lapsed mõistsid toimuvat alles siis, kui nägid parklas Minu Unistuste Päeva autot.

Päeva alustasime Veinis ja Pintslis. Revo joonistas koos isaga tõukeratta ning Jete-Marie, tema ema ja väikevend joonistasid ükssarviku pilte. Jete naudib joonistamist väga, ta on ka käinud hobuteraapias. Hobuse-ükssarviku lõuendile kandmine tundus seetõttu eriti põnev, et tüdruk polnud lõuendit varem kasutanud.

Seejärel oli aeg lõunasöögiks ning meid võttis T1 keskuses vastu Pann&Kook, kus igaüks sai endale meelepärast valida ning lapsed said mängida ja joosta. Õnneks neil jagus energiat, sest järgnes külastus Super Skyparki.

Seal oli jooksmist, hüppamist taas väga palju ning tegevust jagus kõigile. Saime piiluda teaduskeskusesse SkyLab, kus sai erinevaid asju katsuda ja järgi proovida. Skypark väsitas ning aeg oli liikuda ööbimiskohta Viimsi spaasse. Pere sai nautida õhtusööki ning veekeskust.

Teisel päeval täitusid Revo Hendri unistused

Järgmisel päeval keskendusime Revo Hendri unistustele ning päev algas Virtuaalreaalsuse keskuses BaasJaam, kus just seda virtuaalreaalsust kogeda saimegi. Pärast seda ootas Revo Hendrit tema suur unistus Spot of Tallinn, kus poiss sai tõukerattaga kõikvõimalikke trikke ja radu proovida.

Päeva lõpetasime Gourmet Pizza&Cafes, kus Revo Hendri ja Jete-Marie said koos emaga endale ise pitsad valmistada. Lastele pakkus lusti köögisahtlitest piiramatult enda pitsale katteid lisada. Tore oli see, et kokad lubasid lastel tundmatuid maitseid proovida. Artišokk ei maitsenud Revo Hendrile üldse, kuid oliivid leidsid tee Jete-Marie pitsale.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee